مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش خبر داد:

برگزاری همایش چهره‌های ماندگار کشور در جزیره کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از برگزاری همایش چهره‌های ماندگار در این جزیره تا پایان امسال خبر داد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، غلامحسین مظفری در مراسم افطاری که با دعوت ستاد چهره‌های ماندگار کشور، در جمع صمیمی چهره‌های ماندگار کشور و شخصیت‌های برجسته فرهنگی و اجتماعی کشورمان، توجه جدی به مباحث فرهنگی، علمی و هنری را از برنامه‌های راهبردی سازمان برشمرد و گفت: تقویت فعالیت‌های فرهنگی و ارتقاء سطح برنامه‌های علمی و هنری ازجمله اولویت‌های ما در سه سال آینده است که در قالب برنامه راهبردی تنظیم شده و با جدیت پیگیری می‌شود.

مظفری با اشاره به ظرفیت و توانمندی‌های خوب جزیره کیش برای میزبانی از رویدادهای فرهنگی و هنری در سطح ملی و بین‌المللی افزود: امسال همایش چهره‌های ماندگار با حضور چهره‌های شاخص هنری، فرهنگی و علمی کشور را در جزیره کیش برگزار خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: زیرساخت‌های خوب اقتصادی جزیره کیش در تلفیق با سرمایه‌های اجتماعی این منطقه آزاد، فرصت ارزشمندی را فراهم می‌کند تا جزیره کیش با میزبانی رویدادهای فرهنگی و علمی، سهم شایسته‌ای در اعتلای فرهنگ کشور داشته باشد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش ابراز امیدواری کرد با همدلی و تعامل سرمایه‌داران، فعالان اقتصادی و دست‌اندرکاران، فعالیت‌های هنری و علمی و فرهنگی، حضور چهره های ماندگار کشور در جزیره کیش قوت گرفته و همه با هم در جهت اعتلای سطح فرهنگی و علمی کشور تلاش کنیم.

گفتنی است؛ امسال در همایش چهره‌های ماندگار که در جزیره کیش برگزار می‌شود، شخصیت‌های برجسته علمی، فرهنگی و هنری این منطقه و چهره‌های ماندگار کیش انتخاب شده و از آنها تقدیر خواهد شد.