برگزاری کنفرانس نقش مناطق آزاد در توسعه کشور به میزبانی منطقه آزاد ارس

اولین کنفرانس بین‌المللی نقش مناطق آزاد در توسعه کشور به میزبانی منطقه آزاد ارس برگزار می‌شود.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، اولین کنفرانس بین‌المللی نقش مناطق آزاد توسط گروه مدیریت و پردیس‌های بین‌المللی دانشگاه تبریز و با همکاری سازمان منطقه آزاد ارس آبان‌ماه امسال برگزار می‌گردد.

بر این اساس، اهمیت تجارت بین‌الملل و نقش مناطق آزاد در تسهیل این امر و کمک به رشد، توسعه و بهبود اقتصاد کشورها ازجمله اهدافی است که در اولین کنفرانس بین‌المللی نقش مناطق آزاد در توسعه کشور دنبال می‌شود.

این کنفرانس در ۳محور اصلی «اقتصادی، مدیریتی»، «اجتماعی، فرهنگی و امنیتی» و «صنعت و فناوری» میزبان مدیران و فعالان حوزه‌های مرتبط از کشورهای مختلف جهان خواهد بود.

گفتنی است، کنفرانس بین‌المللی نقش مناطق آزاد در توسعه کشور ۲۷آبان‌ماه‌۹۸ در پردیس بین‌المللی ارس دانشگاه تبریز واقع در منطقه آزاد ارس، شهر جلفا برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است، محققین و فعالان حوزه‌های یاد شده ازجمله جامعه علمی دانشگاهی و فعالان تجارت و بازرگانی می‌توانند مقالات خود را تا تاریخ ۱۵مهرماه‌۹۸ از طریق ایمیل به آدرس icftz@tabrizu.ac.ir به دبیرخانه کنفرانس ارسال کنند.

مهلت ثبت نام برای حضور در کنفرانس تا ۱۰آبان‌ماه‌۹۸ بوده و ثبت نام از طریق سایت کنفرانس به آدرس http://icftz.ir امکان‌پذیر است.

علاقه‌مندان به دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت رسمی کنفرانس مراجعه کرده و یا از طریق شماره ۰۴۱۳۳۳۹۲۳۶۷ با دبیرخانه کنفرانس تماس حاصل نمایند.