با حضور مشاور رئیس‌جمهور صورت پذیرفت:

بهره‌برداری از کمپ پارک ساحلی لافت با اعتباری بالغ بر ۵۰میلیارد ریال

با حضور مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و حمیدرضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، کمپ پارک ساحلی لافت با اعتبار 50 میلیارد ریال افتتاح شد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، معاون فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: عملیات عمرانی کمپ پارک ساحلی لافت در زمینی به مساحل ۱۶هزار و ۳۰۰مترمربع از سال‌۱۳۹۵ آغاز شده و پس از اتمام فعالیت‌های عمرانی و ایجاد امکانات جانبی به صورت رسمی افتتاح شد.

محرم بهاروند اضافه کرد: برای بهره‌برداری کمپ پارک ساحلی لافت اعتباری بالغ بر ۵۰میلیارد ریال و با در نظر گرفتن امکاناتی مانند فضای نمایشگاهی، سالن آمفی تئاتر و پارکینگی با ظرفیت ۶۰دستگاه خودرو و امکان اسکان برای ۶۰۰نفر یکی از کمپ پارک‌های متفاوت در سطح جزیره است.

معاون فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد قشم ادامه داد: در جهت افزایش تعداد کمپ پارک‌های موجود در قشم و در راستای توزیع متوازن گردشگران در سطح جزیره و معرفی ظرفیت‌های عمده جغرافیایی، فرهنگی و مردمی در این منطقه، کمپ پارک ساحلی لافت احداث و به بهره‌برداری رسید.

گفتنی است؛ با حضور مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در راس هیاتی بلندپایه متشکل از محمود منزوی‌زاده مشاور امور بین‌الملل و مدیرکل حوزه دبیر شورا، اکبر افتخاری معاون تولید، صادرات و فناوری و جمعی از مدیران دبیرخانه به همراه حمیدرضا مومنی مدیرعامل و جمعی از معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد، ۹پروژه عمرانی، صنعتی و شیلاتی جزیره که با توجه به شعار امسال “رونق تولید” آماده و انتخاب شده‌اند، به بهره‌برداری رسید و از سایر پروژه‌های در دست احداث سازمان منطقه آزاد قشم نیز بازدید به عمل آمد. این پروژه‌ها به مناسبت هفته دولت و به دلیل سفر دبیر شورایعالی به سایر مناطق آزاد، با یک هفته تاخیر در تاریخ سیزدهم شهریورماه‌۱۳۹۸ به بهره‌برداری رسیدند.