تاکید بر بهینه‌سازی رفتارهای سازمانی در شورایعالی مناطق آزاد

به همت معاونت توسعه مدیریت و مدیریت سلامت دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، «کارگاه آموزشی بررسی نقش مهارت های ارتباطی در مدیریت هیجانات منفی (استرس‌های شغلی)» در محل این دبیرخانه برگزار شد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، مجید صفدری سرپرست معاونت توسعه مدیریت دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی را به‌روزرسانی اطلاعات پرسنل و بهینه کردن رفتارهای سازمانی عنوان کرد.

وی، داشتن پرسنل کارآمد، اثرگذار و بهینه را از دیگر اهداف برگزاری کارگاه‌های آموزشی دانست و گفت: برای اینکه پرسنل اثرگذار و کارآمد داشته باشیم، باید از دانش و مهارت‌های لازم برخوردار شوند.

صفدری افزایش مهارت و دانش پرسنل در جهت اداره امور دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و خدمات‌رسانی سازمان‌های مناطق آزاد تجاری-‌صنعتی را ازجمله اولویت‌ها و برنامه‌های این معاونت برشمرد و افزود: «عالی بودن» یک هدفگذاری و رویکرد مهم برای ماست که امیدواریم شورایعالی مناطق آزاد به زودی در جایگاه سازمان‌های عالی کشور قرار گیرد.

او بر استمرار برگزاری کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی ضمن خدمت تاکید کرد و اظهار داشت: برگزاری این دوره‌های آموزشی ضمن خدمت را با جدیت دنبال خواهیم کرد. این آموزش‌ها می‌تواند هم در ارتقاء پرسنل اثرگذار باشد و هم تجربه آنها را افزایش دهد.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در پایان افزود: با تصمیماتی که در بخش اداری این دبیرخانه گرفته شده، برنامه‌های ارتقاء پرسنل و پست‌های سازمانی را با توجه به طرح طبقه‌بندی مشاغل براساس مهارت آموزشی و دانش پرسنل انجام خواهیم داد.

گفتنی است؛ قاسم میشکار، دانش آموخته روانشناسی بالینی و عضو کمیته درمان انجمن علمی روانشناسی بالینی ایران به عنوان استاد مدعو، مباحث مرتبط با مدیریت هیجانات منفی (استرس‌های شغلی) را مطرح کرد و در پایان به شرکت‌کنندگان در این دوره، گواهی آموزشی اعطاء شد.

معاونت توسعه مدیریت و مدیریت سلامت دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در برگزاری این کارگاه یک روزه مشارکت داشتند.