تاکید مشاور رئیس‌جمهور بر استمرار برگزاری جشنواره نام‌آوران ماندگار کیش

مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: تجلیل از کارآفرینان، گامی ارزنده در جهت توسعه و تعالی کشور است و خرسندیم که این رویداد ارزشمند به مدد تفکر خوب دکتر مظفری در جزیره کیش که از شاخص‌ترین مناطق آزاد کشور است، برگزار شده است.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، مرتضی بانک در نخستین جشنواره نام‌آوران ماندگار کیش که با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، جمعی از اساتید و فرهیختگان ملی، سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی و مسئولان محلی، شامگاه دوشنبه ۲۰آبان‌ماه و همزمان با روز کیش در مرکز همایش‌های بین‌المللی کیش برگزار شد؛ از برگزاری این مراسم آن هم در روز ارزشمندی که به نام جزیره کیش نامگذاری شده، به عنوان اقدامی مهم در جهت تاکید بر سه عنصر مهم علمی، فرهنگی و کارآفرینی به عنوان عوامل اصلی در دوام و بقای جامعه یاد کرد.

او افزود: درود می‌فرستم بر مسئولین و افرادی که بار توسعه فرهنگی، علمی و اقتصادی کشور بر دوش آنان است و زیباست که امروز به این نتیجه رسیده‌ایم که آن عنصری که آینده کشور و جوانان را تضمین می‌کند کارآفرینی، دانش و فرهنگ است.

دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با تقدیر از برگزار‌کنندگان و ایده‌پردازان این جشنواره گفت: در سالی که به عنوان سال رونق تولید ملی نامگذاری شده تجلیل از کارآفرینان، گامی ارزنده در جهت توسعه و تعالی کشور است و خرسندیم که این رویداد ارزشمند به مدد تفکر خوب دکتر مظفری در جزیره کیش که از شاخص ترین مناطق آزاد کشور است برگزار شده است.

مرتضی بانک با تاکید بر استمرار این جشنواره در سال‌های آتی تصریح کرد: جزیره کیش همواره مورد توجه مسئولان و مردم کشور بوده و در بیان اهمیت این منطقه آزاد کشور همین بس که شخص رئیس‌جمهور پیگیر اقدامات و موضوعات این جزیره در جهت توسعه و رفع مشکلات است. لذا آغاز این گونه رویدادها و تجلیل از سرمایه‌های مادی و معنوی کشور که برای پویایی و رشد این منطقه آزاد تلاش می‌کنند بر ایجاد انگیزه و توسعه هر چه بیشتر جزیره کیش اثرگذار است.

او در پایان با قدردانی از دست اندرکاران برگزاری این جشنواره اظهار داشت: درخصوص تقدیر از مسئولان نیز باید به گونه‌ای باشد که این تقدیر حاصل رضایتمندی مردم باشد و امیدواریم در سال‌های آتی و دوره‌های بعدی این جشنواره نیز همچنان شاهد انتخاب‌های دقیق از سرمایه‌های علمی، فرهنگی و اقتصادی جزیره کیش باشیم.