تدوین ۱۲رویکرد در جهت رونق تولید در منطقه آزاد اروند در سال۹۸

معاون سرمایه‌گذاری و کسب‌وکار سازمان منطقه آزاد اروند از تدوین ۱۲رویکرد برای رونق تولید در منطقه آزاد اروند خبر داد. به گزارش اخبار آزاد مناطق، سیدعلی موسوی در حاشیه جلسه تودیع و معارفه مدیرکل گمرک خرمشهر، در جمع خبرنگاران گفت: در سال رونق تولید و از نخستین روز آغاز فعالیت رسمی ادارات، بررسی‌هایی میدانی برای […]

معاون سرمایه‌گذاری و کسب‌وکار سازمان منطقه آزاد اروند از تدوین ۱۲رویکرد برای رونق تولید در منطقه آزاد اروند خبر داد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، سیدعلی موسوی در حاشیه جلسه تودیع و معارفه مدیرکل گمرک خرمشهر، در جمع خبرنگاران گفت: در سال رونق تولید و از نخستین روز آغاز فعالیت رسمی ادارات، بررسی‌هایی میدانی برای آسیب‌شناسی و شناخت فرصت‌ها، تهدیدها و نقاط ضعف و قوت انجام و در نهایت ۱۲رویکرد برای توسعه رونق تولید در منطقه آزاد اروند تدوین شد.

موسوی با بیان اینکه در شهرک‌های صنعتی آبادان و خرمشهر کمیته‌ها و گروه‌های مختلف برای رفع موانع تولید تشکیل و در حال فعالیت هستند، به برخی دیگر از تصمیم‌های اخذ شده برای رونق تولید در این منطقه آزاد اشاره کرد.

وی گفت: برای امسال در بحث سرمایه در گردش، سرمایه ثابت واحدهای تولیدی و حمایت‌های معنوی و حقوقی از واحدهای تولیدی پیش‌بینی‌های انجام ‌شده و در رابطه با تامین مواد اولیه و تسهیل ورود مواد اولیه و ماشین‌آلات و فناوری روز دنیا به منطقه آزاد اروند نیز برنامه‌های ویژه‌ای وجود دارد.

معاون سرمایه‌گذاری و کسب‌وکار سازمان منطقه آزاد اروند همچنین از تدوین برنامه ویژه برای تامین برخی نیازهای واحد تولیدی از طریق مشارکت با سازمان منطقه آزاد اروند و تصویب ورود کالاهای واسطه‌ای برای تکمیل پروژه تولید در این منطقه خبر داد.

موسوی در پایان ابراز امیدواری کرد با این ۱۲رویکرد، در بخش تولید در سال‌۹۸، شعار و رویکرد مقام معظم رهبری در منطقه آزاد اروند تحقق یابد.