تعامل سازمان منطقه آزاد اروند با بزرگترین شرکت بیمه مناطق آزاد کشور

مدیران ارشد بزرگترین شرکت بیمه مناطق آزاد کشور (ایران معین) به منظور تعامل بیشتر با اروند با معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند دیدار کردند.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، سیدعلی موسوی در جلسه‌ای که به همین منظور برگزار شد؛ با اشاره به اهمیت حفاظت سرمایه‌گذاران، صاحبان صنعت و فعالان تجارت در این مناطق از سرمایه‌های خود، گفت: ۴شرکت بیمه تخصصی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی می‌توانند مهم‌ترین حامی و شریک آنها باشند که بیمه «ایران معین» براساس ارزیابی‌های صورت‌ گرفته، از سوی سازمان بیمه مرکزی و آمارهای موجود بزرگترین آنها بشمار می‌رود.

معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند، افزود: این شرکت بیمه ۲۵نمایندگی ، ۳کارگزاری و ۲شعبه موفق در شهرستان‌های آبادان و خرمشهر دارد و قرار است با توجه به اهمیت حضور فعالین اقتصادی، زائرین و گردشگران‌، در آینده نزدیک تردد خودروهای آنها در شلمچه در این مرز مستقر شوند.

موسوی با تاکید بر حمایت سازمان منطقه آزاد اروند از تمامی بیمه‌های ثبت شده در این منطقه اظهار داشت‌: با توجه به پتانسیل‌ها و ویژگی‌های اروند نسبت به سایر مناطق آزاد تجاری کشور این منطقه نیز می‌تواند مکان مطلوبی برای سرمایه‌گذاری این شرکت‌ها باشد.

گفتنی است‌؛ مدیران ارشد شرکت بیمه ایران معین همچنین در جلسه مذکور گزارش کاملی از شرکت خود‌، فعالیت‌ها و توانمندی‌های این شرکت در مناطق آزاد کشور به ویژه در منطقه آزاد اروند به معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب و کارهای این سازمان ارائه کردند.