معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد اروند خبر داد:

تعطیلی مرکز شماره‌گذاری و اعطای مرخصی خودروهای پلاک اروندی

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: در راستای هماهنگی با مصوبات ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا ویروس، مرکز شماره‌گذاری و اعطای مرخصی خودروهای پلاک اروندی، تعویض و انتقال پلاک، تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، سیدعلی موسوی با بیان این موضوع که مانند هفته گذشته خدمات‌دهی درخصوص ماشین‌های پلاک اروندی تعطیل خواهد بود، افزود: از هموطنان و همشریان عزیز تقاضا داریم تا به گمرگ جمهوری اسلامی، گمرگ منطقه آزاد اروند و مرکز شماره‌گذاری، مراجعه نکنند.

وی خاطر‌نشان کرد: تا پایان سال جاری از ارائه خدمات مذکور معذور هستیم و از مردم خواستاریم به آبادان و خرمشهر برای این موضوع سفر نکنند.

موسوی از تعطیلی ادارات کار و ثبت شرکت‌ها به دلیل ازدحام جمعیت تا اطلاع ثانوی خبر داد و اظهار داشت: به کسانی که در اداره کار منطقه آزاد اروند دعاوی و یا از قبل تعیین وقت داشته‌اند از طریق پیامک اطلاع‌رسانی شده که تمام جلساتشان به سال آینده موکول خواهد شد.

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد اروند در پایان گفت: همچنین از افرادی که تغییرات شرکت، افزایش سرمایه و یا خواهان ثبت شرکت جدید هستند، خواهشمندیم در هفته آخر سال مراجعه نکرده و پیگیری امورشان را به سال آینده موکول کنند.