تقدیر اساتید دانشگاه‌های استان هرمزگان از عملکرد یک‌ساله سازمان منطقه آزاد قشم

جمعی از اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه‌های استان هرمزگان با انتشار نامه‌ای به آیت‌الله رئیسی، رئیس‌جمهوری از اقدامات و فعالیت‌های یک‌ساله سازمان منطقه آزاد قشم تقدیر کردند.

به گزارش اخبار مناطق آزاد، جامعه دانشگاهی استان هرمزگان در این نامه انتصاب مدیران حادق و کارآمد در دولت انقلابی سیزدهم و همچنین اقدامات صورت گرفته جهت ایجاد زیرساخت‌ها برای رسیدن پیشرفت توام با عدالت را زمینه‌ساز پیشرفت و توسعه پایدار کشور دانسته‌اند.

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه‌های استان هرمزگان در بخش دیگری از این نامه با اشاره به ویژگی‌های خاص و استراتژیک جزیره قشم، از انتصاب افشار فتح‌الهی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به عنوان مدیری شایسته، مومن، جهادی، مردمی و خواستار عدالت،  قدردانی کردند.

دانشگاهیان استان هرمزگان همچنین اقدامات صورت گرفته در یک سال گذشته در مدیریت منطقه آزاد قشم به‌ویژه جلوگیری از فروش زمین و بازگرداندن بیش از ۵۰۰هکتار از اراضی جزیره قشم به ارزش بیش از ۵۰هزار میلیارد ریال به بیت‌المال را اقدامی ارزشمند جهت احقاق حقوق مردمی برپایه عدل دانستند.

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه‌های استان هرمزگان در بخش پایانی این نامه از اقدامات و فعالیت‌های مردمی و ضدفساد مدیریت سازمان منطقه آزاد قشم در یک‌سال گذشته تقدیر نمودند.