مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم تاکید کرد:

تقویت فعالیت‌های اقتصادی قشم با کمک نیروهای دریابانی محقق شده است

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار با فرمانده دریابانی شهرستان قشم گفت: فرزندان این نیرو در قشم با ایجاد امنیت در حوزه دریا، موجب شکوفایی بیشتر اقتصاد این منطقه شده‌اند.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، حمیدرضا مومنی با تقدیر از تلاش شبانه‌روزی نیروهای دریابانی و مرزبانی شهرستان قشم در راه پاسداری از امنیت جزیره و آب‌های خلیج فارس افزود: نیروهای دریابانی با رصد اطلاعاتی و برخورد مناسب با متخلفان و قاچاقچیان و خنثی کردن فعالیت‌های ناسالم آنها، به تقویت فعالیت‌های اقتصادی قشم و کشور کمک زیادی کرده‌اند.

به گفته مومنی، امنیت دریایی موجب افزایش ظرفیت تخلیه و بارگیری کالای فعالان اقتصادی، تقویت مشاغل جدید، افزایش امکانات و زیرساخت‌های بندری و شکوفا‌تر شدن اقتصاد این منطقه می‌شود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم اظهار امیدواری کرد: تعامل سازمان منطقه آزاد و نیروی دریابانی قشم موجب شکوفایی هرچه بیشتر نظم و امنیت عمومی و ارتقای احساس امنیت و آرامش در حوزه بنادر و دریانوردی این جزیره است.

گفتنی است ،در ابتدای این دیدار که به مناسبت هفته نیروی انتظامی برگزار شد، سرهنگ عبدالرضا ضربت فرمانده پایگاه دریابانی شهرستان قشم هم از تعامل مثبت و سازنده حمیدرضا مومنی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در راستای افزایش اقتدار و امنیت این نیرو در منطقه قدردانی کرد.

بنا به این گزارش؛ ۱۳مهرماه در تقویم رسمی کشور به عنوان روز نیروی انتظامی نامگذاری شده و همه ساله تا ۱۸مهرماه به عنوان هفته نیروی انتظامی از فعالیت فرزندان این نیرو و دستاوردهای آنان تقدیر می‌شود.