توسعه قشم به همسویی نیروی انتظامی نیاز دارد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم بر اهمیت همسویی نیروی انتظامی در راستای توسعه همه جانبه این‌ جزیره تاکید کرد. به گزارش اخبار آزاد مناطق، حمیدرضا مومنی در دیدار با سرهنگ حسین‌الهی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قشم اعلام کرد: امنیت پایدار، موجب جذب بیشتر سرمایه‌گذاران در این جزیره می‌شود و نیروی انتظامی با چشم‌اندازی مطمئن می‌تواند […]

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم بر اهمیت همسویی نیروی انتظامی در راستای توسعه همه جانبه این‌ جزیره تاکید کرد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، حمیدرضا مومنی در دیدار با سرهنگ حسین‌الهی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قشم اعلام کرد: امنیت پایدار، موجب جذب بیشتر سرمایه‌گذاران در این جزیره می‌شود و نیروی انتظامی با چشم‌اندازی مطمئن می‌تواند به موفقیت هر چه بیشتر قشم کمک‌ کند.

وی افزود: همه باید در یک فرآیند مدیریت شده علمی به توفیقات هرچه بیشتر قشم کمک کنیم و امیدواریم با تقویت هرچه بیشتر نیروی انتظامی همچنان از نمره برتر در حوزه امنیت برخوردار باشیم.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با اعلام اینکه با جذب سرمایه‌گذاران و توسعه فعالیت‌های کسب و کار به ویژه در حوزه صنعتی، نرخ بیکاری قشم به ۶درصد رسیده، اظهار کرد: در آینده نزدیک فعالیت‌های جدید صنعتی با مشارکت کشورهای خارجی در این ‌منطقه ایجاد خواهد شد که نرخ بیکاری را باز هم کاهش خواهد داد.

مومنی همچنین از برنامه‌های توسعه راه‌ها و آسفالت در کل جزیره به عنوان اقدامی برای توسعه قشم نام برد و از خدمات نیروی انتظامی در ارتقای سطح سلامت تردد جاده ای و کاهش جرائم و بزه‌کاری‌ها در این منطقه قدردانی کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان قشم هم با تجلیل از اقدامات گسترده مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در بخش‌های مختلف توسعه‌ای، گفت: نیروی انتظامی آماده همه‌گونه همکاری برای موفقیت هرچه بیشتر در این جزیره است.

سرهنگ حسین‌الهی اعلام کرد: با کمک فرزندان ملت در این نیرو و دیگر نیروهای تامین‌کننده امنیت، استان هرمزگان در زمره پنج استان برتر در حوزه امنیت کشور قرار دارد و شهرستان قشم در این فرآیند جزء موفق‌ترین‌ها است.

وی ادامه داد: سیاست ما، ارتباط هرچه قوی‌تر با مردم به ویژه جوامع‌ محلی است و این رویکرد ما را در انجام‌ وظایفمان بیش از پیش موفق کرده است.

در این دیدار همچنین حسین رفیعی مشاور امنیتی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم هم با تقدیر از فعالیت نیروی انتظامی شهرستان قشم در زمینه تامین امنیت همه‌جانبه در قشم، خواستار همکاری بیشتر این نیرو در کمک به رفع تصرفات اراضی ملی و دولتی و همچنین ارتقای سطح تردد در مسیرهای جاده‌ای و درون شهری شد.

بنا به این گزارش، حمیدرضا مومنی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه حسین رفیعی مشاور امنیتی و تورج امانی مدیرکل تشریفات این سازمان با حضور در دفتر فرمانده نیروی انتظامی با سرهنگ حسین الهی دیدار کردند.