توقف دریافت عوارض خروج از کشور به صورت نقدی در فرودگاه امام‌(ره)

مدیر کل دفتر ارتباطات، اطلاع‌رسانی و امور بین‌الملل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی‌(ره) از توقف دریافت عوارض خروج از کشور به صورت نقدی در فرودگاه امام‌(ره) خبر داد. به گزارش اخبار آزاد مناطق، علی کاشانی حیدری با اشاره به  نصب دستگاه‌های الکترونیکی برای دریافت عوارض خروج از کشور در ترمینال مسافری شماره یک فرودگاه امام‌(ره) […]

مدیر کل دفتر ارتباطات، اطلاع‌رسانی و امور بین‌الملل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی‌(ره) از توقف دریافت عوارض خروج از کشور به صورت نقدی در فرودگاه امام‌(ره) خبر داد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، علی کاشانی حیدری با اشاره به  نصب دستگاه‌های الکترونیکی برای دریافت عوارض خروج از کشور در ترمینال مسافری شماره یک فرودگاه امام‌(ره) گفت: علاوه‌بر پرداخت عوارض خروج از کشور در ترمینال فرودگاه، مسافران محترم می‌توانند با مراجعه به درگاه پرداخت اینترنتی سازمان امور مالیاتی کشور به صورت غیرحضوری و قبل از آمدن به فرودگاه، نسبت به پرداخت عوارض خروج از کشور اقدام نمایند.

کاشانی حیدری افزود: مسافران محترم  همچنین می‌توانند از برنامه نرم‌افزاری «بله» که متعلق به بانک ملی است برای پرداخت عوارض خروج از کشور استفاده کنند و در سریع‌ترین زمان ممکن مبلغ موردنظر را پرداخت نمایند.

وی گفت: بنا بر اعلام بانک ملی ایران، از این پس عوارض خروج از کشور به صورت نقدی در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) دریافت نمی‌شود و مسافران محترم می‌توانند با در دست داشتن “کارت عابر بانک” نسبت به پرداخت الکترونیکی عوارض خروج از کشور در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی‌(ره) اقدام کنند.