حضور سازمان‌های مناطق آزاد در نمایشگاه کیش اینوکس‌۲۰۱۸

تمامی سازمان‌های مناطق آزاد کشور در دهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و پنجمین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی که در جزیره کیش برگزار می‌شود، حضوری فعال خواهند داشت. به گزارش اخبار آزاد مناطق، علاوه بر کیش تمامی سازمان‌های مناطق آزاد کشور ازجمله قشم، چابهار، انزلی، اروند، ماکو، ارس و همچنین منطقه آزاد شهر […]

تمامی سازمان‌های مناطق آزاد کشور در دهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و پنجمین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی که در جزیره کیش برگزار می‌شود، حضوری فعال خواهند داشت.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، علاوه بر کیش تمامی سازمان‌های مناطق آزاد کشور ازجمله قشم، چابهار، انزلی، اروند، ماکو، ارس و همچنین منطقه آزاد شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) در نمایشگاه کیش اینوکس‌۲۰۱۸ که از ۳۰مهرماه تا ۳آبان‌ماه در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش برگزار می‌شود، حضور می‌یابند.

براساس این گزارش، بیش از ۲۵۰شرکت داخلی و خارجی مهمان این دو نمایشگاه هستند. برگزاری ۲۸نشست تخصصی و همایش بین‌المللی با حضور بیش از ۱۰۰سخنران برجسته داخلی و ۲۵سخنران بلند پایه بین‌المللی از نقاط عطف کیش اینوکس‌۲۰۱۸ است که به عنوان فرصتی ارزشمند برای معرفی ظرفیت‌های گردشگری، تجاری، سرمایه‌گذاری و صنعتی جزیره کیش مطرح است. با میزبانی این رویداد مهم که حضور تعداد زیادی از صاحب‌نظران مطرح اقتصادی و شرکت‌های موفق ملی و بین‌المللی را به همراه دارد، جزیره کیش به شکلی شایسته در سطح ملی و بین‌المللی معرفی شده و فرصت مناسبی برای هم‌افزایی و گسترش تعاملات داخلی و بین‌المللی فراهم خواهد شد.

لازم به ذکر است، رویداد کیش اینوکس‌۲۰۱۸ می‌تواند همسو با اقدامات دولت در گسترش تعاملات اقتصادی بین‌المللی و سیاست‌های ابلاغی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در زمینه جذب سرمایه‌گذاری‌های خارجی، دستاوردهای قابل توجهی را به همراه داشته و نقش مهمی در توسعه اقتصادی کشور ایفا کند.