حضور شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) در نمایشگاه بین‌المللی هوایی ایران (ایران ایرشو)

شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) با برنامه‌هایی از قبیل برگزاری نشست مدیران فرودگاهی مناطق آزاد کشور، هم‌اندیشی صاحبان مشاغل مرتبط با هوانوردی و کارگاه آموزشی مدیریت منابع فرودگاهی و صدور مجوز پرواز، حضوری موثر در نهمین دوره ایران ایرشو خواهد داشت. به گزارش اخبار آزاد مناطق، شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) با هدف معرفی آخرین اقدامات […]

شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) با برنامه‌هایی از قبیل برگزاری نشست مدیران فرودگاهی مناطق آزاد کشور، هم‌اندیشی صاحبان مشاغل مرتبط با هوانوردی و کارگاه آموزشی مدیریت منابع فرودگاهی و صدور مجوز پرواز، حضوری موثر در نهمین دوره ایران ایرشو خواهد داشت.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) با هدف معرفی آخرین اقدامات و دستاوردهای خود در حوزه‌های هوانوردی، لجستیک، مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و توسعه زیر ساخت در نهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی هوایی ایران (ایران ایرشو) حضور می‌یابد.

ایران ایرشو به عنوان بزرگترین رویداد هوایی کشور آخرین دستاوردهای هوایی، هواپیمایی و هوافضا از ۱۱۵شرکت داخلی و خارجی را به نمایش می‌گذارد و نقش بسزایی در گسترش مناسبات تجاری شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران صنعت هوانوردی دارد.

شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) با غرفه‌ای به وسعت ۱۴۰متر در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش بازدیدکنندگان را با آخرین فعالیت‌ها و رویدادهای این مجموعه در حوزه‌های عملیات هوانوردی و سامانه‌های ناوبری، برنامه‌ریزی و هماهنگی پرواز، مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، کسب و کار و سرمایه‌گذاری، عملیات ایمنی زمینی هواپیما و مدیریت اپرون، شهر الکترونیکی و خدمات در بستر فناوری اطلاعات، توسعه زیرساخت و بهبود کیفیت فرودگاهی آشنا می‌سازد.

گفتنی است، شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) با برنامه‌هایی ازجمله برگزاری ورکشاپ مدیریت منابع فرودگاهی و صدور مجوز پرواز، جلسات عقد تفاهم‌نامه با شرکت‌های مرتبط صنعت هوانوردی در خصوص افزایش توان عملیاتی، نشست هم‌اندیشی صاحبان صنایع و مشاغل مرتبط با هوانوردی در بستر استفاده از شرکت‌های دانش‌بنیان و همچنین اولین نشست مدیران فرودگاهی مناطق آزاد با رویکرد توسعه بخش‌های مسافری بتا حضور پررنگ و موثری در نهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی هوایی ایران خواهد داشت.

براساس این گزارش، نهمین نمایشگاه بین‌المللی هوایی ایران با حضور واحدهای تولیدی، خدماتی، تجاری، تحقیقاتی و آموزشی داخلی و خارجی صنعت هوانوردی از تاریخ ۵ لغایت ۸آذرماه در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی جزیره کیش برگزار خواهد شد.