حضور فعال منطقه آزاد قشم در همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان هرمزگان

همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان هرمزگان به مدت دو روز (۲۶ و ۲۷فروردین‌ماه جاری) در تالار شهید آوینی شهر بندرعباس با شرکت مقامات کشوری و بین‌المللی و حضور فعال منطقه آزاد قشم برگزار می‌شود. به گزارش اخبار آزاد مناطق، این همایش با هدف معرفی ظرفیت‌های مهم حوزه‌های مختلف صنعتی و سرمایه‌گذاری این استان ازجمله منطقه آزاد […]

همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان هرمزگان به مدت دو روز (۲۶ و ۲۷فروردین‌ماه جاری) در تالار شهید آوینی شهر بندرعباس با شرکت مقامات کشوری و بین‌المللی و حضور فعال منطقه آزاد قشم برگزار می‌شود.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، این همایش با هدف معرفی ظرفیت‌های مهم حوزه‌های مختلف صنعتی و سرمایه‌گذاری این استان ازجمله منطقه آزاد قشم با حضور وزیر اقتصاد و دارایی، مدیرعامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، چند تن از سفرای خارجی و سرمایه گذاران داخلی و خارجی برگزار خواهد شد.

در این همایش مهم، پنل‌های سرمایه‌گذاری حمل و نقل و عمران شهری، صنعت، معدن و تجارت و مناطق ویژه اقتصادی، سرمایه‌گذاری و گردشگری، سرمایه‌گذارای شیلات و کشاورزی، سرمایه‌گذاری انرژی و پنل مناطق آزاد ارائه خواهد شد که ریاست پنل تخصصی مناطق آزاد هفتگانه کشورمان به سازمان منطقه آزاد قشم واگذار شده است.

ارائه طرح‌های دانش‌بنیان، کارگاه عملی (ورک‌شاپ)، نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان هرمزگان هم از دیگر برنامه‌های همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان هرمزگان می‌باشد.

شایان ذکر است که پنل تخصصی مناطق آزاد کشور که ریاست آن به عهده سازمان منطقه آزاد قشم است، ساعت ۸ تا ۱۰صبح روز سه‌شنبه ۲۷فروردین‌ماه در تالار شهید آوینی ارائه می‌شود.