دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی: مناطق آزاد با پیوند با اقتصاد آزاد جهانی شرایط بهتری را برای کشور فراهم کرده‌اند

دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور گفت: برای من بسیار عبرت‌انگیز است که مردم فعال و دلسوز کیش با دل و عشق خود از یک عنصر ارزشمند، فرهیخته و یک سیاستمدار برجسته ملی که در کیش زحمات زیادی کشید و اثرات بسیاری گذاشت اینگونه تقدیر و تشکر می‌کنند. به گزارش اخبار آزاد مناطق، […]

دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور گفت: برای من بسیار عبرت‌انگیز است که مردم فعال و دلسوز کیش با دل و عشق خود از یک عنصر ارزشمند، فرهیخته و یک سیاستمدار برجسته ملی که در کیش زحمات زیادی کشید و اثرات بسیاری گذاشت اینگونه تقدیر و تشکر می‌کنند.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، مرتضی بانک در آئین تکریم و معارفه مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد کیش ‌افزود: دکتر انصاری‌لاری از شخصیت های ارزنده و تلاشگر کشور بوده و در مسئولیت‌های مختلف ازجمله در کیش موفق بودند و از افتخارات من این بوده است که وی را برای این سمت معرفی کردم.

وی ادامه داد: امروز ناخواسته شاهد تغیر در مدیریت منطقه آزاد کیش هستیم، بنده با قلبی آزرده اما در عین حال بسیار سربلند از عملکرد این مدیر برجسته در این مراسم شرکت کرده‌ام.

بانک اضافه کرد: اگر تغیری ایجاد و جانشینی انتخاب شده برای این است که بتواند ادامه این مسیر را با توکل به خداوند بزرگ بپیماید.

دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی اظهار کرد: تلاشمان این است که از نیروهای متخصص و جوان در مسئولیت‌ها استفاده کنیم.

بانک با اشاره به اینکه تکریم مدیران و خدمتگزاران ضرورتی برای ارج نهادن به خدمت صادقانه آنها است، ادامه داد: فرصت خدمت به مردم نعمتی است که خداوند در اختیار بندگان خود قرار می‌دهد و شکرانه این نعمت، خدمتگزاری صادقانه است.

وی افزود: مناطق آزاد توانسته‌اند با پیوند با اقتصاد آزاد جهانی شرایط بهتری را برای کشور فراهم کنند، البته دوستانی که ما را با کشورهای همسایه مقایسه می کنند جا دارد کلیه شرایط کشور را نیز در نظر بگیرند.

وی در پایان گفت: امیدوارم روال موفق دکتر انصاری‌لاری و تیم همراهشان با مدیریت جناب آقای دکتر مظفری ادامه پیدا کند..