در راستای توسعه خدمات بانکی به سرمایه گذاران و شهروندان منطقه آزاد انزلی

شعبه بانک رفاه کارگران در منطقه آزاد انزلی افتتاح شد به گزارش مناطق آزاد شعبه بانک رفاه منطقه آزاد انزلی با حضور مدیران و معاونین این سازمان، مدیریت امور شعب و معاونین بانک رفاه گیلان در منطقه آزاد انزلی به بهره برداری رسید. بنابر این گزارش سید ولی الله محققی مدیریت بانک رفاه گیلان به […]

شعبه بانک رفاه کارگران در منطقه آزاد انزلی افتتاح شد

به گزارش مناطق آزاد شعبه بانک رفاه منطقه آزاد انزلی با حضور مدیران و معاونین این سازمان، مدیریت امور شعب و معاونین بانک رفاه گیلان در منطقه آزاد انزلی به بهره برداری رسید.

بنابر این گزارش سید ولی الله محققی مدیریت بانک رفاه گیلان به همراه معاونین و مدیران این بانک با مهندس رضا مسرور رییس هیات مدیره و مدیر عامل این سازمان دیدار و در راستای افزایش خدمات به سرمایه گذاران، فعالان اقتصادی ، گردشگران و ساکنان منطقه تبادل نظر کرده و سپس شعبه بانک رفاه منطقه آزاد انزلی به بهره برداری رسید.

گفتنی است در مراسم افتتاحیه بانک رفاه شعبه منطقه آزاد انزلی مهندس وحید طالب پور عضو هیات مدیره و معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان گفت: بانک رفاه از زمره بانک هایی است که می تواند در ارتقاء وضعیت اقتصادی منطقه، مشارکت و حضور فعال تری داشته و سازمان منطقه آزاد انزلی آمادگی خود را جهت ارتقاء تعاملات با این بانک اعلام می کند.

در ادامه مدیریت بانک رفاه استان گیلان با تشریح فعالیت های این بانک خاطر نشان کرد: با افتتاح شعبه منطقه آزاد انزلی می توانیم نیاز فعالین اقتصادی را در زمینه های مختلف از جمله پرداخت تسهیلات به واحدهای تجاری، صدور ضمانتنامه بانکی و بانکداری الکترونیک رفع کرده و در شکوفایی این منطقه نقش موثری داشته باشیم .

لازم بذکر است شعبه بانک رفاه منطقه آزاد انزلی با مساحت ۱۰۰ متر مربع در یکی از مجتمع های تجاری منطقه راه اندازی شده و در حال حاضر ۱۰ شعبه بانکی و ۴ باجه بانکی در منطقه آزاد انزلی مشغول به ارائه خدمات می باشند و با راه اندازی این شعبه برخی از خدمات حوزه تامین اجتماعی نیز در سطح منطقه با سرعت بیشتر و خدمات مناسب تر ارائه خواهد شد و در عین حال خدمات و تسهیلات بیشتری برای کارفرمایان و کارگران فعال در محدوده منطقه فراهم می شود.