در سومین جشن گلریزان نسیم و امید منطقه آزاد انزلی

کمک ۱۴۷ میلیون تومانی خیرین جهت آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد و حمایت از خانواده های آنان به گزارش مناطق آزاد، مراسم گلریزان جشن نسیم امید با هدف کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد و حمایت از خانواده های آنان با حضور مهندس مسرور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، مومنی […]

کمک ۱۴۷ میلیون تومانی خیرین جهت آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد و حمایت از خانواده های آنان

به گزارش مناطق آزاد، مراسم گلریزان جشن نسیم امید با هدف کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد و حمایت از خانواده های آنان با حضور مهندس مسرور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، مومنی زاده فرماندار بندرانزلی، آهنگری دادستان انزلی، محمدی مدیرکل کمیته امداد، پارسی مدیرکل بهزیستی، حجت الاسلام شاه آبادی مدیر موسسه غدیر پژوهی کشور، مدیران و معاونین سازمان، خیرین و فعالان اقتصادی منطقه در مرکز همایش ها و نمایشگاه های بین المللی این منطقه برگزار شد.

بنا بر این گزارش در این مراسم با همت خیران و مسئولان حاضر ۱۳۷ میلیون تومان کمک نقدی و ۱۰ میلیون تومان بن خرید کالا برای این امر خیر جمع آوری شد.

معاون فرهنگی ، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی در این مراسم با اشاره به تداوم اجرای برنامه های فرهنگی بیان کرد: سازمان منطقه آزاد انزلی برنامه های توسعه ای همه جانبه در این منطقه را در دستور کار خود دارد و جشن گلریزان حمایت از زندانیان جرایم غیر عمد برای سومین سال متوالی در منطقه ازاد انزلی برگزار شده است.

مجید فاتحی خاطرنشان کرد: کاهش آسیب های اجتماعی و فقر زدایی همواره در دستور کار سازمان منطقه آزاد انزلی بوده و اهتمام به پرداختن به مسولیت های اجتماعی در جامعه امروز به گفتمان تبدیل شده است.

لازم به ذکر است این کمک ها علاوه بر آزادی زندانیان جرایم غیر عمد در راستای حمایت از خانواده زندانیان صرف مواردی از جمله سبد کالای خانواده زندانیان ، کمک هزینه های تحصیلی، کمک هزینه درمان و رسیدگی به امور خانواده های زندانیان نیز می شود.

گفتنی اجرای برنامه فرهنگی و هنری از سوی هنرمندان از جمله حجت اشرف زاده همراه نیما کرمی و با حضور هنرمند کودک روشندل فاطمه غرار و گروه هنری زندانیان استان از دیگر بخشهای این مراسم بود.