تغییر در مدیریت‌های سازمان منطقه آزاد انزلی:

دو انتصاب در سازمان منطقه آزاد انزلی

طی حکمی از سوی رضا مسرور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، امین افقی به عنوان سرپرست معاونت امور بندری و حوزه خزر سازمان و مهدی کاظمیان به سمت سرپرست مدیریت روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منصوب شدند.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، در حکم «امین افقی» بر به بکارگیری از روش‌های نوین جهت ارتقای انجام عملیات بندری، مدیریت و راهبری مراکز کنترل و مراقبت دریایی، بهره‌مندی از پتانسیل‌های سازمان بنادر و سازمان منطقه آزاد انزلی جهت بهره‌مندی از مزیت‌های کریدورهای بین‌المللی، تحلیل بازار به منظور افزایش مبادلات تجاری و انجام مطالعات به منظور فراهم آوردن زمینه‌های توسعه و شناخت بازارهای کشورهای حاشیه دریای خزر تاکید شده است.

در حکم مهدی کاظمیان به عنوان سرپرست مدیریت روبط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد انزلی نیز به برنامه‌ریزی جهت تولید محتوا، هماهنگی و ارتباط با رسانه‌های ملی و منطقه‌ای جهت معرفی مطلوب ظرفیت‌ها و عملکرد سازمان و انعکاس مطلوب برنامه‌ها و مواضع سازمان جهت نیل به اهداف تعیین شده اشاره و تاکید شده است.

گفتنی است، رضا مسرور در مراسم تکریم و معارفه که معاونین سازمان نیز حضور داشتند، از خدمات  امین افقی در مدت چهارده سال تصدی مدیریت روابط عمومی و امور بین‌الملل و علی خطیبی در زمان تصدی معاونت بندری و امور خزر تجلیل به عمل آورد.