معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌ غربی گفت:

رئیس‌جمهور فردا به منطقه آزاد ماکو سفر می‌کند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌ غربی گفت: رئیس جمهور ظهر فردا (سه‌شنبه 31اردیبهشت) وارد ماکو می‌شود و علاوه بر افتتاح پروژه‌های مربوط به وزارت نیرو، در جلسه شورای اداری استان نیز شرکت می‌کند.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، علی مصطفوی با اشاره به جزئیات سفر رئیس‌جمهور به آذربایجان‌ غربی اظهار کرد: ظهر فردا دکتر روحانی وارد فرودگاه منطقه آزاد ماکو شده و علاوه بر افتتاح پروژه‌ سد کرم‌آباد پلدشت، همزمان نیز پروژه‌های مربوط به آب را از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح می‌کند.

مصطفوی گفت: علاوه بر این، حجت‌الاسلام حسن روحانی در این سفر در جلسه شورای اداری آذربایجان‌غربی در محل منطقه آزاد ماکو حضور خواهد یافت.

وی افزود: سفر رئیس‌جمهور به استان در یک نصف روز خواهد بود و شب هنگام استان را ترک می‌کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌ غربی با اشاره به اعضای هیات همراه روحانی در این سفر بیان کرد: فردا وزیر ورزش و جوانان نیز در سلماس حضور یافته و ورزشگاه پنج هزار نفری این شهر را افتتاح می‌کند.

مصطفوی گفت: در این سفر، وزیر ورزش و جوانان، وزیر نیرو، معاون وزیر جهاد کشاورزی، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، رئیس‌جمهور را همراهی می‌کنند.