دیدار 3ساعته مردمی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم:

رخ به رخ در مسیر رفع مشکلات مردم جزیره قشم

دیدار مردمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم سه شنبه (5آذرماه) در محل مرکز بین‌المللی رشد برگزار شد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، در این برنامه که جمعی از معاونین و مدیران این سازمان نیز حضور داشتند، بیش از ۷۰نفر از قشموندان مسائل و مشکلات خود را با حمیدرضا مومنی به صورت چهره به چهره مطرح کردند.

در این دیدار مردمی که بیش از سه ساعت به طول انجامید، مراجعه‌کنندگان مشکلات و مسائل خود را با رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم مطرح کردند و حمیدرضا مومنی هم براساس مسائل مطرح شده، دستور رسیدگی را به مدیریت‌های مربوطه صادر نمودند.

این نشست مردمی با هدف رفع مشکلات مردم، انتقادات و پیشنهادات سازنده و اصلاح موارد مورد نیاز و تحقق بخشیدن به سیاست تکریم قشموندان از سوی سازمان منطقه آزاد قشم برنامه‌ریزی شده بود.

ادامه این برنامه‌ها که موجب تزریق روحیه اعتماد و اتحاد بیش از پیش در جامعه می‌شود، به دستور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دستورکار این مجموعه قرار گرفته است.

عمده درخواست‌های مطرح شده در این نشست از سوی مردم به موضوعات تامین زمین برای ساخت مسکن مربوط می‌شد که مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم هم با حفظ ضوابط و مقررات و با نظر مساعد دستورات لازم را صادر کردند.

شایان ذکر است، عالی‌ترین مقام سازمان منطقه آزاد قشم در این دیدارها پس از شنیدن  مشکلات مراجعه‌کنندگان، دستور مقتضی برای حل مشکلات مردم را به مدیریت‌های مربوطه با رعایت تکریم آنان، ارجاع دادند.