رفع تصرف از اراضی ملی و ساحلی جزیره قشم

به گزارش اخبار آزاد مناطق، حسین رفیعی در عملیات آزادسازی این اراضی، اظهار کرد: ارزش ریالی زمین‌های رفع تصرف شده واقع در منطقه موزن، بالغ بر ۷۰میلیارد ریال است.

وی افزود: این عملیات با همکاری نماینده دادستانی و نیروی انتظامی شهرستان قشم، مدیریت امور درگهان و واحد تخلفات ساختمانی سازمان منطقه آزاد قشم به انجام رسیده است.

مشاور امنیتی و انتظامی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم تاکید کرد: واحد گشت اراضی سازمان منطقه آزاد قشم، واحدی موفق در امور رفع تصرفات می‌باشد و بررسی تخلفات ساختمانی، جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز و رفع تصرف اراضی ملی از عمده‌ترین وظایف این مجموعه است.

 

رفع تصرف اراضی ساحلی قشم به ارزش بیش از ۳۰میلیارد ریال

همچنین مشاور امنیتی و انتظامی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف اراضی ملی در ساحل شمالی جزیره قشم به ارزش ۳۰میلیارد و ۶۱۲میلیون ریال خبر داد.

حسین رفیعی با اعلام این خبر بیان داشت: این زمین به متراژ ۳۰هزار و ۶۱۲مترمربع واقع در ساحل شمالی جزیره آزادسازی شد.

رفیعی با تاکید بر حضور مستمر نیروهای واحد حفاظت از اراضی ملی سازمان منطقه آزاد قشم در سطح جزیره، عنوان کرد: روند مبارزه با پدیده زمین‌خواری و پیشگیری از تصرفات اراضی ملی و دولتی در قشم پس از سکانداری حمیدرضا مومنی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در اسفندماه‌۱۳۹۴ به عنوان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، با جدیت در حال پیگیری است.

مشاور امنیتی و انتظامی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم ضمن  تقدیر از همکاری مجموعه های ذیربط بیان داشت: مجموعه دادسرا، نیروهای انتظامی، بخشداران، دهیاران و اهالی جزیره قشم همچنین حوزه های معاونت فنی و زیر بنایی واحد  ژئوماتیک ، حراست، حقوقی و املاک و  مستغلات سازمان منطقه آزاد قشم تاکنون در دستیابی به این هدف، بهترین همراه واحد حفاظت از اراضی ملی سازمان منطقه آزاد قشم بوده اند.

|
به اشتراک بگذارید