رونق بخشیدن به روستاهای شهرستان چابهار و کنارک با هدف جذب گردشگران

با مشارکت سازمان منطقه آزاد چابهار و دهیاری‌ها، صنعت گردشگری در روستاهای هدف گردشگری شهرستان چابهار و کنارک با جذب توریست و گردشگران که این نقاط را به عنوان مقصد سفر در فصول مختلف سال انتخاب می کنند، رونق می‌یابد. به گزارش اخبار آزاد مناطق، شهرستان‌های چابهار با دارا بودن روستاهایی بکر و دیدنی مانند، […]

با مشارکت سازمان منطقه آزاد چابهار و دهیاری‌ها، صنعت گردشگری در روستاهای هدف گردشگری شهرستان چابهار و کنارک با جذب توریست و گردشگران که این نقاط را به عنوان مقصد سفر در فصول مختلف سال انتخاب می کنند، رونق می‌یابد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، شهرستان‌های چابهار با دارا بودن روستاهایی بکر و دیدنی مانند، درک، کهیر، جد، رمین، بریس، پسابندر، گواتر، باهوکلات، درگس و عورکی بیشترین جذابیت برای گردشگران بوم‌گرد و طبیعت‌گرد را دارند.

در راستای انجام هماهنگی‌های لازم فی مابین سازمان منطقه آزاد چابهار با دهیاری‌های روستاهای هدف گردشگری شهرستان‌های چابهار و کنارک، جلسه‌ای به ریاست مهندس عفتی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار و با حضور جمالزهی مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری، چاکرزهی معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار، بخشدار مرکزی، دشتیاری شهرستان چابهار، بخشدار مرکزی شهرستان کنارک، رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان چابهار و کنارک، رئیس اداره شیلات چابهار، دهیاران و روسای شورای اسلامی روستاهای هدف گردشگری شهرستان فوق در محل فرمانداری ویژه چابهار جهت همکاری‌های بهتر تشکیل شد.

انعقاد توافقنامه فی مابین سازمان منطقه آزاد چابهار با اداره کل امور روستایی و شوراهای استانداری بوده یکی از مصوبات مهم این جلسه بود.

براساس این مصوبه، مقرر شد سازمان منطقه آزاد چابهار با مشارکت دهیاری‌های مربوطه نسبت به ساخت تاسیسات گردشگری در سایت گردشگری دهیاری‌های فوق اقدام نمایند.