سرمایه‌گذاری شرکت صنایع شیر ایران «پگاه» در منطقه آزاد اروند

منطقه آزاد اروند میزبان مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران «پگاه» و هیات ارشد همراه، جهت همکاری و سرمایه‌گذاری این واحد عظیم کشت و صنعت شد. به گزارش اخبار آزاد مناطق، جلسه بررسی ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های منطقه جهت سرمایه‌گذاری با حضور اسماعیل زمانی مدیرعامل، سیدعلی موسوی معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب و کارها، مدیر بهداشت، درمان […]

منطقه آزاد اروند میزبان مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران «پگاه» و هیات ارشد همراه، جهت همکاری و سرمایه‌گذاری این واحد عظیم کشت و صنعت شد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، جلسه بررسی ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های منطقه جهت سرمایه‌گذاری با حضور اسماعیل زمانی مدیرعامل، سیدعلی موسوی معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب و کارها، مدیر بهداشت، درمان و محیط زیست این سازمان با مدیرعامل و هیات همراه شرکت صنایع شیر ایران برگزار گردید.

معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب و کارها سازمان منطقه آزاد اروند سفر این هیات بلند پایه که همگی از مدیران ارشد این مجموعه بزرگ لبنی، تولیدی و کشت و صنعتی کشور هستند را بسیار مهم و تاثیرگذار دانست و خاطرنشان کرد: این مجموعه بزرگ و قدیمی توانست در سال گذشته مبلغی بالغ بر ۱۰۰میلیون دلار صادرات و بیش از ۴هزار میلیارد تومان نیز فروش داخلی داشته باشد که این موضوع بسیار حائز اهمیت است.

موسوی با اشاره به اینکه هدف مدیران ارشد این بنگاه بزرگ اقتصادی، دیدار از زیرساخت‌های منطقه آزاد اروند جهت سرمایه‌گذاری بوده است، توضیح داد: مجموعه پگاه از پتانسیل‌های موجود در منطقه نظیر سایت صنعتی، شلمچه، آزمایشگاه غذا و دارو و کشتارگاه صنعتی بازدید کرده و از نزدیک با زیرساخت‌های مهم تجاری و صنعتی موجود آشنا شدند.

معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند ماحصل این بازدیدها و جلسات پیرو آن را مثبت ارزیابی کرد و افزود: با توجه به ظرفیت‌های موجود، شرکت پگاه تصمیم گرفت که در سه بخش صنعت، تجارت و خدمات در آینده‌ای نزدیک سرمایه‌گذاری کند.

سیدعلی موسوی تصریح کرد: در بخش خدمات ایجاد سردخانه و پخش مویرگی، در بخش تجارت صادرات محصولات این شرکت از مرز تجاری شلمچه، بندر خرمشهر و آبادان به کشور عراق و سایر کشورهای حوزه خلیج فارس و واردات مواد اولیه و نهاده‌های دامی از همین طریق و در نهایت در بخش صنعت تولید بدون کارخانه و بخشی از تولید شیر و مشتقات حاصل از آن، سرمایه‌گذاری‌های این مجموعه را در بر خواهد گرفت.

بنا به گفته معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند، قرار بر این است تا این مذاکرات به مرحله نهایی رسیده و به زودی شاهد حضور شرکت صنایع شیر ایران «پگاه» جهت سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد اروند باشیم.