سرکنسول ایران در بصره: خدمات خوبی در مرز شلمچه مهیا شده است

سرکنسول ایران در بصره گفت: استقبال و پذیرایی در طرف عراقی بی‌حد و نهایت است و مردم عراق آمادگی میزبانی دو برابر جمعیت فعلی زائران را نیز دارند و از هر تعداد زائر استقبال می‌کنند. به گزارش اخبار آزاد مناطق، احمد سیاه‌پوش در حاشیه مرز شلمچه، اظهار داشت: هماهنگی‌های خوبی با طرف عراقی شده و […]

سرکنسول ایران در بصره گفت: استقبال و پذیرایی در طرف عراقی بی‌حد و نهایت است و مردم عراق آمادگی میزبانی دو برابر جمعیت فعلی زائران را نیز دارند و از هر تعداد زائر استقبال می‌کنند.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، احمد سیاه‌پوش در حاشیه مرز شلمچه، اظهار داشت: هماهنگی‌های خوبی با طرف عراقی شده و خدمات خوبی را در دو طرف مرز شلمچه داشتیم.

وی افزود: امسال علی‌رغم تمام توطئه‌ها و برنامه‌هایی که دشمن برنامه‌ریزی کرده بود، با حضور حماسی مردم ایران و سایر کشورها نقشه‌های دشمن نقش بر آب شد و مردم عزیز با طی مسافت‌های زیاد خود را به شلمچه رساندند و برای پابوسی اباعبدالله الحسین به سمت عراق راهی شدند.

سیاه‌پوش عنوان کرد: مسیر تردد زائران روان است و خدمات خوبی در دو سمت مرز ارائه می‌شود و لازم است از دولت عراق و تمام دست‌اندرکاران این حماسه بزرگ تشکر و قدردانی کنیم.

سرکنسول ایران در بصره گفت: امسال شاهد هجوم خودروداران اهل بصره و استان‌های جنوبی به‌ طرف مرز بصره بودیم که به ‌صورت مجانی مردم را به کربلا و نجف منتقل کردند و همچنین حضور نیروهای مردمی حشد الشعبی و خدمات خوبی که فراهم می‌کنند بسیار کمک‌کننده بوده است.

وی عنوان کرد: حجم خدمات بالا است و در یک موکب نزدیک به ۵۰هزار پرس در عرض یک روز غذا توزیع‌ شده است. تمام وسایل نقلیه زمان بازگشت زائران به کربلا و نجف ارسال می‌شود تا مردم بهتر بتوانند به کشور بازگردند.

سیاه‌پوش عنوان کرد: استقبال و پذیرایی در طرف عراقی بی‌حد و نهایت است و مردم عراق آمادگی میزبانی دو برابر جمعیت فعلی زائران  را نیز دارند و از هر تعداد زائر استقبال می‌کنند.