سفر دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به منطقه آزاد اروند

مشاور رئیس‌جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به منظور افتتاح و کلنگ‌زنی طرح‌های تولیدی، صنعتی و پروژه‌های عمرانی و زیربنایی به منطقه آزاد اروند سفر کرد. به گزارش اخبار آزاد مناطق، مرتضی بانک در اولین روز (شامگاه سه‌شنبه) از سفر دو روزه خود به منطقه آزاد اروند ضمن بازدید از موزه هنرهای معاصر […]

مشاور رئیس‌جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به منظور افتتاح و کلنگ‌زنی طرح‌های تولیدی، صنعتی و پروژه‌های عمرانی و زیربنایی به منطقه آزاد اروند سفر کرد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، مرتضی بانک در اولین روز (شامگاه سه‌شنبه) از سفر دو روزه خود به منطقه آزاد اروند ضمن بازدید از موزه هنرهای معاصر آبادان، در مراسمی از طرح جامع منطقه آزاد اروند رونمایی می‌کند.

هدف از اجرای طرح جامع منطقه آزاد اروند یکپارچگی و تلفیق طرح‌های جامع شهرهای آبادان و خرمشهر و محدوده قدیم منطقه آزاد اروند است.

حضور در مرکز آمار و رونمایی از سالنامه آماری اروند، حضور در پروژه ساماندهی و بهسازی شهری کوی بهروز، بازدید از مرکز بهداشت درمان خیریه خیر‌النساء، کلنگ‌زنی مسیر پیاده‌روی اربعین، افتتاح مجتمع تجاری-‌اداری شلمچه، بهره‌برداری از بارانداز ۱۳هکتاری شلمچه، بازدید از مجتمع تجاری هلدینگ سیمان شستا، بازدید از پروژه راه‌آهن، بازدید و افتتاح فیبر نوری و آتش‌نشانی سایت صنعتی، بازدید از مجتمع فولاد جهان‌آرا، همچنین بازدید از شرکت بهین گوشت اروند، بازدید از پروژه در حال ساخت مرکز خرید و تجاری اروند، بازدید از سالن ورزشی چند منظوره مینوشهر و بازدید از دبستان علمی حضرت رقیه ازجمله برنامه‌های روز دوم سفر مشاور رئیس‌جمهور به منطقه آزاد اروند است.