شروع فعالیت شورای جوانان منطقه آزاد چابهار

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در جشن میلاد حضرت علی ‌اکبر(ع) و روز جوان، گفت: شورای جوانان منطقه آزاد چابهار فعالیت خود را با برگزاری جشن روز جوان آغاز کرده است، که این شورا با تشکیل کارگروه‌های مختلف و کمیته‌های تخصصی فعالیت خود را ادامه خواهد داد. به گزارش اخبار آزاد مناطق، عبدالرحیم کردی افزود: […]

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در جشن میلاد حضرت علی ‌اکبر(ع) و روز جوان، گفت: شورای جوانان منطقه آزاد چابهار فعالیت خود را با برگزاری جشن روز جوان آغاز کرده است، که این شورا با تشکیل کارگروه‌های مختلف و کمیته‌های تخصصی فعالیت خود را ادامه خواهد داد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، عبدالرحیم کردی افزود: جوانان این خطه از کشور سرافراز ایران با تحصیلات عالیه در کنار تجارب پدران و فعالان اقتصادی برجسته می‌توانند علاوه بر توسعه فعالیت‌های اقتصادی خود، زمینه رشد و توسعه سواحل مکران و کشور را فراهم سازند.

کردی گفت: طرح کارگروه‌ها در شورای جوانان بعد از تصویب شورای نظارت جوانان به منطقه آزاد چابهار ارائه خواهند شد و منطقه آزاد به‌ عنوان بازوی مشورتی برای اجرای طرح‌ها در کنار جوانان باانگیزه خواهد بود.

وی افزود: تشکیل بانک اطلاعات جامع و همچنین راه‌اندازی وب‌سایت و اپلیکیشن موبایل می‌تواند ارتباطات بین جوانان را تسهیل سازد، که در همین راستا شورای جوانان منطقه آزاد چابهار با به‌روزرسانی ساختار خود در جذب و مشارکت جوانان اقدام نموده است.