شکل‌گیری همکاری‌های اقتصادی میان سازمان منطقه آزاد ارس و اتاق بازرگانی اردبیل

به گزارش اخبار آزاد مناطق، جلسه مشترک مدیر سرمایه‌گذاری بانک و بیمه و مدیر بازرگانی سازمان منطقه آزاد ارس با اعضای اتاق بازرگانی اردبیل برای بررسی همکاری‌های آتی اقتصادی و تجاری برگزار شد.

بنا بر این گزارش، احداث شهرک صنعتی ۶۰واحدی مشترک ایران و جمهوری آذربایجان که یکی از موارد مورد مذاکره مسئولان ایرانی با رئیس‌جمهور آذربایجان محسوب می‌شود، ازجمله مواردی بود که در این جلسه مشترک مورد تاکید قرار گرفت. بر همین اساس، بازدید اعضای اتاق بازرگانی و استاندار اردبیل از منطقه آزاد ارس و مذاکره با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در این خصوص در برنامه کاری دوطرف قرار گرفت.

در ادامه این جلسه، مذاکراتی در زمینه برگزاری تورهای صنعتی برای بازدید از سایت‌های مختلف صنعتی و تولیدی منطقه آزاد ارس صورت گرفت و از تیم‌های اتاق بازرگانی اردبیل دعوت شد تا از بخش‌های مختلف ارس بازدید نمایند.

در بخش‌هایی از این جلسه نیز توضیحاتی درخصوص امتیازهای ویژه بورس منطقه آزاد ارس در اختیار طرف اردبیلی قرار گرفت.

معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد ارس و مذاکره درخصوص سرمایه‌گذاری اتاق بازرگانی اردبیل در بخش‌های مختلف این منطقه نیز از بخش‌های اصلی این جلسه مشترک بود.

علاوه بر سعید حیدری مدیر سرمایه‌گذاری، بانک و بیمه و حسن اسکندری مدیر بازرگانی سازمان منطقه آزاد ارس، کارشناسان مدیریت‌های سرمایه‌گذاری و بازرگانی سازمان نیز در این جلسه حضور داشتند.

|
به اشتراک بگذارید