صدور مجوز برقراری پرواز از مبدا کرج به سمت کیش

سرپرست فرودگاه بین‌المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: مجوز برقراری پرواز از مبدا کرج به سمت کیش صادر شد. به گزارش اخبار آزاد مناطق، نادر ثناگو‌مطلق افزود: با پیگیری‌های انجام شده و پس از اخذ مجوزهای لازم از سازمان هواپیمایی کشوری، شرکت هواپیمایی کیش ایر اولین پرواز خود از کرج به کیش را در […]

سرپرست فرودگاه بین‌المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: مجوز برقراری پرواز از مبدا کرج به سمت کیش صادر شد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، نادر ثناگو‌مطلق افزود: با پیگیری‌های انجام شده و پس از اخذ مجوزهای لازم از سازمان هواپیمایی کشوری، شرکت هواپیمایی کیش ایر اولین پرواز خود از کرج به کیش را در روز سه‌شنبه ۲۵دی‌ماه جاری با یک فروند هواپیمای فوکر‌۱۰۰ انجام می‌دهد.

ثناگو‌مطلق گفت: این پرواز از این پس روزهای جمعه و سه‌شنبه به صورت منظم در این مسیر تردد و مردم استان البرز می‌توانند از این پروازها برای سفر به جزیره زیبای کیش بهره‌مند شوند.

وی با بیان اینکه تقاضاهای زیادی برای سفر در این مسیر وجود داشت، افزود: با توجه به فصل سرما و کاهش مسافرت به مناطق سردسیر، میزان تقاضای سفر به مناطق گرمسیر افزایش چشمگیری داشته و پیش‌بینی می‌شود استقبال خوبی از سوی مردم برای پروازهای این مسیر وجود داشته باشد.

سرپرست فرودگاه بین‌المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: در تلاش هستیم تا با افزایش پروازهای مسیر مشهد و کیش و با ایجاد مسیرهای پروازی جدید خدمات مطلوب‌تری را به مردم استان البرز ارائه کنیم.

بخش مسافری فرودگاه بین‌المللی پیام شهریورماه امسال فعال شد و این فرودگاه تا پیش از آن از دهه‌۷۰ برای خدمات حمل بار هوایی مورد استفاده قرار گرفته است.

منطقه ویژه اقتصادی پیام نیز از دهه‌۸۰ در حاشیه فرودگاه پیام تاسیس شد و اکنون حدود ۷۰واحد تولیدی در این محدوده فعالیت دارند.