عمانی‌ها برای معالجه و درمان به کیش می‌آیند

نخستین گردشگر سلامت عمانی با معرفی دفتر مراجعات عمان، در بیمارستان کیش تحت عمل جراحی لیپوماتیک قرار گرفت. به گزارش اخبار آزاد مناطق، نخستین گردشگر عمانی پس از مراجعه به دفتر بیمارستان کیش در عمان و انجام معاینات اولیه، جهت انجام عمل لیپوساکشن به جزیره سفر کرد و پنجشنبه ۱۹مهرماه تحت عمل جراحی به روش […]

نخستین گردشگر سلامت عمانی با معرفی دفتر مراجعات عمان، در بیمارستان کیش تحت عمل جراحی لیپوماتیک قرار گرفت.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، نخستین گردشگر عمانی پس از مراجعه به دفتر بیمارستان کیش در عمان و انجام معاینات اولیه، جهت انجام عمل لیپوساکشن به جزیره سفر کرد و پنجشنبه ۱۹مهرماه تحت عمل جراحی به روش لیپوماتیک قرار گرفت.

دکتر داوود عباسی‌آذر، فوق‌تخصص جراحی پلاستیک، این عمل جراحی را موفقیت‌آمیز و شرایط بیمار را طبیعی دانست و گفت: تجهیزات بیمارستان کیش برای انجام اینگونه اعمال جراحی بسیار مناسب است.

گفتنی است دفتر مراجعات بیمارستان کیش با هدف ارجاع گردشگران سلامت به جزیره کیش جهت دریافت خدمات درمانی در شهر مسقط پایتخت کشور عمان راه‌اندازی شد.

انتظار می‌رود با توجه به استقبال مردم عمان برای دریافت خدمات درمانی تخصصی و فوق‌تخصصی در یک کشور مسلمان طی ماه‌های آینده شاهد مراجعات متعدد گردشگران سلامت این کشور در منطقه آزاد کیش باشیم.