مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم اظهار داشت:

فراهم شدن بستر سفر ارزان برای خانواده‌ها در جزیره قشم

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از فراهم شدن بستر سفر ارزان برای خانواده‌ها در نوروز‌۱۴۰۲ در این منطقه خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق آزاد، افشار فتح‌الهی با اعلام این خبر در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر قشم که با حضور حجت‌الله عبدالملکی مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و عادل پیغامی عضو هیات مدیره سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد، افزود: قشم از مهم‌ترین مقاصد سفرهای خانوادگی است.

وی ادامه داد: در همین راستا کمپ‌پارک‌هایی در سراسر جزیره قشم با امکانات لازم و استقرار غرفه‌های عرضه‌ مایحتاج ضروری برای پذیرایی از مهمانان نوروزی آماده می‌باشد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: جزیره قشم در طول سال به‌ویژه تعطیلات نوروزی افتخار میزبانی از قشرهای مختلف مسافران و گردشگران داخلی و خارجی را دارد که متناسب با نیاز و سلیقه آنان، امکان اقامتی تدارک دیده شده است.

فتح‌الهی بیان کرد: به منظور کاهش میانگین زمان ورود و خروج خودرویی گردشگران به این جزیره، لایروبی اسکله‌های پل و لافت با ۶۰میلیارد تومان اعتبار انجام شده و هم‌اینک ۸شناور لندینگ‌کرافت می‌توانند به‌طور همزمان پهلوگیری داشته باشند که این تعداد در سال گذشته تنها ۲لندینگ‌کرافت بود.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در پایان اظهار داشت: ۲دستگاه نانوایی سیار و ۲پمپ بنزین سیار نیز برای افزایش توان خدمات‌رسانی و تامین نیاز گردشگران در نقاط هدف جزیره قشم فعالیت دارند.

گفتنی است، ستاد اجرایی خدمات سفر قشم متشکل از ۱۷کمیته تخصصی به منظور رقم زدن نوروزی شاد و خاطره‌انگیز برای مهمانان جزیره درحال فعالیت است.