مدیر توسعه گردشگری و میراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند خبر داد:

قرار گرفتن قطار ۵ستاره فدک در ناوگان ریلی منطقه آزاد اروند

مدیر توسعه گردشگری و میراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: در راستای اهداف توسعه گردشگری، قطار 5ستاره فدک به ظرفیت ریلی منطقه آزاد اروند افزوده شد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، قطارهای فدک که اولین قطار ۵ستاره ایرانی، با ارائه خدمات متمایز در سطح خدمات ارائه شده در خطوط هوایی روز دنیا، سطوح کیفیت را در صنعت ریلی کشور به طور قابل ملاحظه‌ای بهبود بخشیده و سعی بر ارائه خدمات ممتاز به مهمانان خود را دارد، در مسیر خرمشهر-‌تهران نیز قرار گرفت.

سیدمحمد سیدی با اشاره به این نکته که منطقه آزاد اروند با داشتن ظرفیت بالای سیستم حمل و نقل در همه خطوط نظیر دریایی، ریلی، جاد‌ه‌ای و هوایی بین مناطق آزاد کشور یکی از خاص‌ترین مناطق می‌باشد، گفت: با توجه به اینکه زیرساخت‌های حمل و نقل منطقه آزاد اروند یکی از امتیازات این منطقه محسوب می‌شود؛ افزوده شدن این قطار که از کیفیت بسیار بالایی در ارائه خدمات به مسافران برخوردار است، می‌تواند تاثیر بسزایی در رشد گردشگری نیز داشته باشد.

مدیر توسعه گردشگری و میراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند تفاوت قطار ۵ستاره فدک با دیگر شرکت‌های ریلی را ارائه خدمات با کیفیت عنوان کرد و افزود:  با توجه به اهمیت گردشگری و  جایگاه آن در رشد و توسعه اقتصادی، بی‌شک با تجهیز کردن ناوگان حمل و نقل  می‌توانیم شاهد شکوفایی و رشد بیش از پیش این صنعت در منطقه باشیم.