لزوم ایجاد تحولاتی در طرح راهبردی منطقه آزاد اروند با توجه به اتفاقات بین‌المللی

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: شرایط ویژه باعث تاثیرپذیری ما از تحولات خاورمیانه شده است و باید برنامه‌ریزی‌های ما همگام با این تحولات باشد. به گزارش اخبار آزاد مناطق، معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد اروند با دعوت از اصناف و اتحادیه‌های موجود در این منطقه طی نشستی، ضمن تبیین […]

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: شرایط ویژه باعث تاثیرپذیری ما از تحولات خاورمیانه شده است و باید برنامه‌ریزی‌های ما همگام با این تحولات باشد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد اروند با دعوت از اصناف و اتحادیه‌های موجود در این منطقه طی نشستی، ضمن تبیین اهداف راهبردی، زمینه تبادل اطلاعات میان مجریان طرح کسب‌ و کار منطقه به ‌منظور اتخاذ تصمیمات درست و جهت‌گیری به سمت رفاه هر چه بیشتر اجتماعی و اقتصادی مردم منطقه آزاد اروند را فراهم کرد.

طی جلساتی که با دستگاه‌های اجرایی، شهرداران و اعضای شورای شهرهای آبادان، خرمشهر و مینوشهر برگزار شد، مسائل موجود از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت و ضمن تبیین اهداف راهبردی، موارد قابل‌تامل در طرح کسب‌ و کار منطقه با حضور مشاور خارجی مربوطه به بحث گذاشته شد.

در جلسه بعدی نیز تبادل ‌نظر درخصوص طرح مذکور، مسائل موردنظر و جهت‌گیری‌های اصلی با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد اروند انجام گرفت.

اسماعیل زمانی در این نشست گفت: تحولاتی در طرح راهبردی منطقه آزاد اروند با توجه به اتفاقات محلی، کشوری و بین‌المللی دیده‌ شده است و باید در برنامه‌های آینده ما لحاظ شود.

زمانی افزود: مسائلی که در منطقه موثر هستند باید به تفکیک شناسایی شوند و در همه حوزه‌ها ازجمله آموزش، درمان، بهداشت، سلامت، فرهنگ، هنر، حمل‌ونقل، ارتباطات و صنایع محورهای لازم دیده شوند تا بتوان پیش‌بینی کرد که در آینده ما در چه سطح و حدودی هستیم و آیا این اهداف قابل تحقق است یا نه.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند تصریح کرد: ما اهداف و مقاصدی در حوزه‌های مختلف داریم و باید برای آن برنامه‌ریزی‌ کنیم.

همچنین نشستی با حضور معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد اروند و جمعی از صنعتگران و سرمایه‌گذاران در همین راستا برگزار شد.