مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش: تسهیل شرایط برای فعالیت طرح های مبتکرانه در کیش

دکتر انصاری لاری در بازدید از مجتمع گردشگری پنگوئن در خصوص تسهیل شرایط برای فعالیت طرح های مبتکرانه در کیش اعلام آمادگی کرد. به گزارش مناطق آزاد، دکتر انصاری لاری و جمعی از معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد کیش از مجتمع توریستی و گردشگری پنگوئن دیدن کردند. مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در این […]

دکتر انصاری لاری در بازدید از مجتمع گردشگری پنگوئن در خصوص تسهیل شرایط برای فعالیت طرح های مبتکرانه در کیش اعلام آمادگی کرد.

به گزارش مناطق آزاد، دکتر انصاری لاری و جمعی از معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد کیش از مجتمع توریستی و گردشگری پنگوئن دیدن کردند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در این بازدید، در نشستی با مسئولان مجموعه گردشگری پنگوئن از این پروژه به عنوان طرحی متفاوت و تحول گرایانه یاد کرد و گفت: حمایت از بخش خصوصی یکی از سیاست های اصلی سازمان منطقه آزاد کیش است به همین منظور تلاش می کنیم با تسهیل شرایط زمینه را برای فعالیت سرمایه گذارانی که پروژه های مبتکرانه و تحول گرا دارند مهیا کنیم.

مجتمع گردشگری پنگوئن، مجموعه ای از تفریحات زمستانه و بازی های مختلف است که با زیربنای ۱۸ هزار و ۲۰۰متر مربع در زمینی به وسعت ۸ هزار و ۴۸۲ مترمربع در حال احداث است.

فاز اول  این مجتمع که قرار است در بهار سال ۹۸ به بهره برداری برسد دارای بخش تفریحی زمستانی، بولینگ، بیلیارد، سالن تیراندازی و مرکز بازی های رایانه ای، غرفه های فروشگاهی و فود کورت است  و روزانه ظرفیت پذیرش ۴۰۰ گردشگر را دارا است.

همچنین فازدوم این مجتمع که از پایان امسال عملیات ساخت آن آغاز می شود شامل هتل چهار ستاره با طراحی داخلی یخی است که با ظرفیت اقامت هر شب ۲۷۰ نفر قرار است در مدت دو سال ساخته و به بهره برداری برسد.

گفتنی است مجتمع گردشگری پنگوئن اولین مجموعه تفریحات زمستانی کشور است که در جزیره کیش در حال احداث است.