مصوبات جلسه شورای عالی سلامت جزیره کیش ابلاغ شد

با تشکیل جلسه شورای عالی سلامت جزیره کیش به منظور حفظ سلامت ساکنین جزیره کیش و گردشگران، موارد پیشگیرانه در راستای شیوع بیماری کرونا، در دستورکار سازمان منطقه آزاد کیش قرار گرفت.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، جلسه شورای عالی سلامت جزیره کیش با حضور اعضای شورای عالی سلامت و ستاد بحران سازمان منطقه آزاد کیش، در سالن اجتماعات این سازمان برگزار شد.

همچنین در این جلسه مقرر شد با همت سازمان منطقه آزاد کیش و مشارکت بخش خصوصی، برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، ژل ضدعفونی کننده دست و ماسک، به صورت رایگان در اختیار کیشوندان و گردشگران قرار گیرد.

گفتنی است، مصوبات ابلاغ شده در این جلسه، تعطیلی مراکز آموزش عالی، دانشگاه‌ها، موسسات آموزشی خصوصی، آموزشگاه هنری و آموزشگاه‌های علمی، اماکن ورزشی دولتی و خصوصی، استخرهای شنا، مهدهای کودک، تا ۹اسفند اعلام شد که ادامه تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها با رصد روند شیوع بیماری انجام خواهد شد.

شایان ذکر است، از دیگر تصمیمات اتخاذ شده در این جلسه، پیگیری تجهیز محل قرنطینه، بکارگیری نیروهایی از سازمان منطقه آزاد کیش برای کمک به مرکز توسعه سلامت کیش، برگزاری آموزش‌های پیشگیرانه از شیوع بیماری کرونا ازجمله موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.