با حکم مرتضی بانک:

معاون برنامه‌ریزی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد کشور منصوب شد

با حکم مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، «جعفر آهنگران» به عنوان «معاون برنامه‌ریزی» این دبیرخانه منصوب شد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق به نقل از روابط عمومی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، مرتضی بانک در حکمی (چهارشنبه ۱آبان‌ماه) جعفر آهنگران را به عنوان «معاون برنامه‌ریزی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی منصوب کرد.

در حکم «جعفر آهنگران» آمده است:

نظر به تعهد و تجارب و سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان «معاون برنامه‌ریزی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری-‌صنعتی و ویژه اقتصادی» منصوب می‌شوید.

برنامه‌ریزی، بررسی برنامه‌ها و بودجه پیشنهادی سازمان‌های مناطق آزاد، ساماندهی طرح‌ها و پروژه‌های زیربنایی و نظارت عملیاتی بر حسن اجرای راهبردها، سیاست‌ها، برنامه‌های بلندمدت و سالیانه، سنجش پیشرفت و موفقیت‌های مناطق آزاد در قالب شاخص‌های کمی در جهت تحقق اهداف نقشه راه کلان مناطق آزاد از مهم‌ترین وظایفی است که انجام آن با همکاری، همدلی و تعامل اثربخش با همکاران سازمان‌های مناطق و با بهره‌گیری از توانمندی نیروهای دلسوز و کارآمد مورد انتظار است.

امید است با اتکال به خداوند متعال و رعایت اخلاق و تقوای الهی با تلاش وافر در خدمت‌گذاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی و در مسیر تحقق اهداف دولت تدبیر و امید موفق باشید.

گفتنی است، «جعفر آهنگران»، مدرس دانشگاه و دارای مدرک دکتری مدیریت دولتی، گرایش توسعه منابع انسانی است.

از مهم‌ترین سوابق کاری جعفر آهنگران می‌توان به، سرپرست معاونت برنامه‌ریزی، مشاور دبیر در امور مناطق ویژه اقتصادی و مدیریت هماهنگی مناطق ویژه اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی اشاره کرد.