با حکم مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی:

معاون برنامه‌ریزی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی منصوب شد

با حکم مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، «معاون برنامه‌ریزی» این دبیرخانه منصوب شد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق به نقل از روابط عمومی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، مرتضی بانک در حکمی «محمدرضا عبدالرحیمی» را به عنوان «معاون برنامه‌ریزی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی» منصوب کرد.

 

در این حکم آمده است:

مراتب تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «معاون برنامه‌ریزی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری-‌صنعتی و ویژه اقتصادی» منصوب می‌شوید.

برنامه‌ریزی، بررسی برنامه‌ها و بودجه پیشنهادی سازمان‌های مناطق آزاد، ساماندهی طرح‌ها و پروژه‌های زیربنایی و نظارت عملیاتی بر حسن اجرای راهبردها، سیاست‌ها، برنامه‌های بلندمدت و سالیانه، سنجش پیشرفت و موفقیت‌های مناطق آزاد در قالب شاخص‌های کمی در جهت تحقق اهداف نقشه راه کلان مناطق آزاد از مهم‌ترین وظایف است که انجام آن با همکاری، همدلی و تعامل اثربخش با همکاران سازمان‌های مناطق و با بهره‌گیری از توانمندی نیروهای دلسوز و کارآمد مورد انتظار است.

امید است با اتکال به خداوند متعال و رعایت اخلاق و تقوای الهی با تلاش وافر در خدمتگذاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی و در مسیر تحقق اهداف دولت تدبیر و امید موفق باشید.

گفتنی است، «محمدرضا عبدالرحیمی» دارای مدرک دکتری مدیریت، گرایش کارآفرینی است و تالیف و ترجمه متعدد در حوزه‌های مختلف ازجمله موضوعات مرتبط به حمل و نقل هوایی، مدیریت راهبردی، برنامه‌ریزی و موارد مرتبط به حوزه مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و فرودگاه‌ها را در کارنامه علمی خود دارد.

از مهم‌ترین سوابق کاری محمدرضا عبدالرحیمی می‌توان به، معاون مدیرکل بین‌الملل سازمان ایرانگردی و جهانگردی، عضو هیات مدیره و معاون برنامه‌ریزی و نظارت شرکت مادر تخصصی فرودگاه‌های کشور، رئیس کمیته نظام جامع مدیریت عملکرد و بهره‌وری شرکت فرودگاه‌های کشور، عضو اصلی کمیته دائمی اقتصادی اتحادیه، مدیر دفتر نظارت و ارزیابی عملکرد و مدیر دفتر برنامه‌ریزی، بودجه و سرمایه‌گذاری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی اشاره کرد.