معاون گردشگری جزیره کیش خبر داد: تخفیف ۵۰درصدی امکانات گردشگری در «روز کیش»

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش از تخفیف ویژه ۵۰درصدی امکانات گردشگری جزیره در روز کیش خبر داد. به گزارش اخبار آزاد مناطق، علیرضا قائدیان گفت: روز کیش، روز نکوداشت دردانه بی‌بدیل سرزمین ایران و تکریم مردمان صاحبدل و سخت‌کوشی است که به همت و توان آنها این جزیره تاریخی و منحصربه‌فرد در مسیر تعالی، […]

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش از تخفیف ویژه ۵۰درصدی امکانات گردشگری جزیره در روز کیش خبر داد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، علیرضا قائدیان گفت: روز کیش، روز نکوداشت دردانه بی‌بدیل سرزمین ایران و تکریم مردمان صاحبدل و سخت‌کوشی است که به همت و توان آنها این جزیره تاریخی و منحصربه‌فرد در مسیر تعالی، توسعه، آبادانی و پیشرفت قرار گرفته است.

وی با اشاره به نامگذاری ۲۰آبان با عنوان «روز کیش»، گفت: به همین منظور ارائه تخفیف ۵۰درصدی در روز ۲۰آبان برای کلیه برنامه‌های تفریحی و گردشگری و واحدهای اقامتی با مشارکت جوامع صنفی مربوطه ازجمله اقدامات ویژه این معاونت برای روز کیش است.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش در ادامه بیان کرد: برگزاری مراسم نورافشانی و برنامه‌های موسیقی عمومی با حضور گروه‌های ملی و محلی، بهره‌برداری از یک فروند کشتی تفریحی و گردشگری، رونمایی و بهره‌برداری از سامانه جامع ارائه و فروش خدمات گردشگری کیش، برگزاری مسابقه آشپزی دریایی بر روی کشتی‌های گردشگری جزیره و استقبال و پذیرایی از مسافران در مبادی ورودی به جزیره در پروازهای هواپیمایی کیش با شیرینی‌های محلی از دیگر برنامه‌های روز کیش است که توسط معاونت گردشگری درنظر گرفته شده است.

قائدیان با اشاره به عضویت کیش در سازمان جهانی گردشگری ملل متحد خاطرنشان کرد: رویکرد گردشگری کیش به عنوان یک «مقصد رویدادمحور» و برگزاری روز کیش و توسعه برنامه‌های مخصوص برای این روز در سال‌های آتی می‌تواند یک مزیت ویژه به مزیت‌های جذب گردشگر در جزیره زیبا اضافه کند.