معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش: کاهش نرخ بلیت شرکت هواپیمایی کیش در مسیر کیش-‌تهران‌-‌کیش

به گزارش اخبار آزاد مناطق، علیرضا قائدیان معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش گفت: با توجه به افزایش و نوسان نرخ بلیت پروازها توسط شرکت‌های هواپیمایی در کشور، به منظور تامین رفاه مسافران و شهروندان و کاهش هزینه‌های سفر برای گردشگران و ساکنان کیش، با دستور دکتر انصاری‌لاری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش نرخ بلیت […]

به گزارش اخبار آزاد مناطق، علیرضا قائدیان معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش گفت: با توجه به افزایش و نوسان نرخ بلیت پروازها توسط شرکت‌های هواپیمایی در کشور، به منظور تامین رفاه مسافران و شهروندان و کاهش هزینه‌های سفر برای گردشگران و ساکنان کیش، با دستور دکتر انصاری‌لاری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش نرخ بلیت هواپیما در مسیر تهران-‌کیش-تهران توسط شرکت هواپیمایی کیش کاهش یافت.

وی در تکمیل این خبر گفت: بر این اساس، از چهارشنبه ۳۱مرداد و همزمان با عید سعید قربان، نرخ یک طرفه بلیت هواپیما در مسیر کیش تهران وبالعکس برای مسافران از ۳۴۰هزار تومان به ۲۷۵هزار تومان در فروش سیستمی کاهش یافت. همچنین برای شهروندان جزیره کیش بلیت مسیر پروازی کیش-‌تهران در هر لگ پروازی با قیمت ۲۲۶هزار تومان عرضه می‌شود.

شهروندان جزیره کیش می‌توانند با همراه داشتن کارت کیشوندی و مراجعه به دفاتر فروش هواپیمایی کیش نسبت به خرید بلیت در مسیر کیش-تهران یا بالعکس با مبلغ ۲۲۶هزار تومان در هر لگ اقدام کنند.

به گفته معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش، اختصاص پروازهای کیش‌ایر به مسیرهای از مبدا کیش و یا منتهی به کیش و افزایش ظرفیت صندلی‌های سیستمی از دیگر برنامه‌های سازمان منطقه آزاد کیش برای رونق گردشگری، تثبیت قیمت‌ها و در نهایت ایجاد رقابت بین ایرلاین‌ها در جهت کاهش هزینه‌های بلیت هواپیما در مسیر جزیره کیش است.