در دومین شب برنامه تلویزیونی"شب فیروزه‌ای"صورت گرفت:

معرفی کارآفرینان منطقه آزاد چابهار

در دومین شب برنامه تلویزیونی شب فیروزه‌ای که همزمان از شبکه‌های تهران و هامون به ‌صورت زنده پخش شد، شرکت ماهوربافان بلوچی منطقه آزاد چابهار یکی از واحدهای تولیدی منطقه به عنوان کارآفرین معرفی شد.

به گزارش اخبار ازاد مناطق، مهدی امیرحسینی رئیس هیات ‌مدیره شرکت ماهوربافان بلوچی منطقه آزاد چابهار، گفت: این شرکت که از سال‌۹۷ در پیکره صنعتی منطقه آغاز به نموده و با ظرفیت تولید ۵۰۰ الی ۶۰۰تن در سال، انواع ادوات صید آبزیان جهت عرضه در شهرستان‌های چابهار و کنارک و نیز شرق استان هرمزگان تولید، برای ۷۰نفر در دو شیفت کاری ایجاد اشتغال کرده است.

فلور نظری از بازیگران سرشناس تلویزیون و سینمای کشور، مهمان ویژه‌برنامه تلویزیونی شب فیروزه‌ای بود که در کنار مجریان این برنامه، بهروز تشکری و حسن خمری به اجرای برنامه پرداخت.

در بخش دیگری از این برنامه خوانندگان محبوب و جوان چابهاری “عمار حسین زهی” و “نعیم علی” به اجرای موسیقی پاپ بلوچی پرداختند.

شایان ‌ذکر است، در دومین شب برنامه تلویزیونی شب فیروزه‌ای که از دروازه اقیانوس منطقه آزاد چابهار پخش شد «محمد اکبر چاکرزهی» عضو هیات ‌مدیره و معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری و مدیران سازمان منطقه آزاد چابهار و اقشار مختلف مردم حضور داشتند.