‍ مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام اظهار داشت:

منطقه ویژه اقتصادی پیام، یکی از فعال‌ترین مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور است

مدیرعامل شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام البرز با اشاره به تاکیدهای مقام معظم رهبری درخصوص توجه به اقتصاد مقاومتی گفت: امروز بخش خصوصی پیشرو مقابله با جنگ اقتصادی دشمنان و تحقق اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، نادر ثناگومطلق در نشست شورای مدیران زیرمجموعه اقتصاد و دارایی در منطقه ویژه اقتصادی پیام البرز افزود: باید در شرایط کنونی کشور به نحوی عمل کنیم که در حوزه جنگ اقتصادی نه تنها مغلوب نشویم بلکه پیشرو و پیشگام حرکت کنیم‌.

وی با اشاره به اینکه بهترین راه مقابله با دشمنان، خدمت به مردم است، اظهار داشت: این اعتقاد ما است و تلاش می‌کنیم تا به بهترین شکل ممکن آن را انجام دهیم.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نامگذاری سال‌۹۸ از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال رونق تولید گفت: یکی از مهم‌ترین اهداف ما، رفع موانع تولید و کمک بیشتر به بخش خصوصی برای این است که بتوانند بهتر و بیشتر تولید کنند.

وی در ادامه به ظرفیت‌های منطقه ویژه اقتصادی پیام اشاره کرد و خاطرنشان کرد: این مجموعه یک دستگاه ملی است که در استان البرز مستقر شده و می‌توان این استقرار را به فال نیک گرفت، از ۲سال گذشته فعال شدن استقرار دوباره صنایع در حوزه‌هایی ازجمله بازرگانی و موضوعات مربوط به منطقه پیام را داشته‌ایم که در حال گسترش آنها هستیم.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام استقرار نمایشگاه دائمی استان البرز در مجاورت منطقه ویژه اقتصادی پیام را نشان از اهمیت بالا و دارا بودن ظرفیت مناسب این منطقه برای توسعه کسب و کار و بالا بردن بهره‌وری بخش خصوصی عنوان و افزود: ارتباطات خوبی با بخش خصوصی و فعالان اقتصادی در منطقه پیام برقرار کرده‌ایم و به جرات می‌توان گفت امروز منطقه ویژه اقتصادی پیام یکی از فعال‌ترین مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور محسوب می شود.

وی ادامه داد: با استفاده از ظرفیت های موجود در منطقه ویژه پیام بهترین فرصت را برای توسعه پایدار، رونق تولید و اشتغال در استان ایجاد کرد.