با حضور امام جمعه شهرستان قشم و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از خانواده قشمی اهداكننده عضو تقدير شد:

نام‌گذاری یکی از کمپ‌پارک‌های قشم به نام بانوی اهداکننده عضو

امام جمعه شهرستان قشم، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از معاونین و مدیران این سازمان با حضور در منزل خانواده ماهیگیر (مرحومه غلام‌پور) از اقدام خداپسندانه خانواده متوفی در اهدای عضو آن مرحومه، قدردانی کردند.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، حجت الاسلام و المسلمین میثم تارم در این دیدار با تسلیت و ابزار همدردی با این خانواده، گفت: برای یک خانواده غم از دست دادن اعضای خانواده بسیار سخت است، اما شما با این اقدام خداپسندانه و انسان‌دوستانه کار بسیار بزرگی را انجام دادید، کاری که فقط انسان‌های بزرگ با قلبی بخشنده می‌توانند انجام دهند.

امام جمعه شهرستان قشم با بیان اینکه اهدای عضو کار بسیار بزرگی است، اظهار داشت: اهدای عضو، معامله با خدای تعالی و کاری ارزشمند است و این ایثار و فداکاری که برگرفته از مکتب اهل بیت‌(ع) و آموزه‌های دینی است، تا همیشه ماندگار و ابدی است که قطعا در پیشگاه خداوند از اجر و قرب والایی برخوردار است.

وی تصریح کرد: یقینا انسان‌هایی که در این رفتار ایثارگرانه پیشرو هستند و خانواده‌هایی که برای اهدای اعضای عزیزانشان رضایت داده‌اند، بدانند ایثار و فداکاری آنان همیشه بوده و تا ابدیت باقی خواهد ماند.

حجت الاسلام والمسلمین تارم در پایان خاطرنشان کرد: یکی از بزرگترین و مهم‌ترین دستاوردهای اینگونه اقدامات، الگو و درس گرفتن از ایثار ماندگار خانواده‌های اهداکننده عضو است.

براساس این گزارش، حمیدرضا مومنی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم نیز در این مراسم اعلام کرد که به پاس قدردانی و زنده نگه داشتن نام این مرحومه که با اهدا اعضای بدن خود به چندین نفر از هموطنان جان دوباره بخشید، یکی از کمپ‌پارک‌های در حال احداث جزیره به نام وی نام‌گذاری می‌شود.

گفتنی است، «نادیه غلام‌پور» مادر ۳۴ساله قشمی که به علت مرگ مغزی، پزشکان از وی قطع امید کرده بودند، با اهدای اعضای بدنش پنج هموطن جانی دوباره گرفتند.