نمایشگاه مردم‌شناسی و آثار فرهنگی اقوام ایرانی در کیش افتتاح شد

نمایشگاه مردم‌شناسی و آثار فرهنگی اقوام ایرانی توسط دانشجویان رشته هتلداری دانشگاه علمی-کاربردی کیش با همکاری معاونت فرهنگی سازمان منطقه آزاد کیش و فرهنگسرای سنایی برگزار شد. به گزارش اخبار آزاد مناطق، محمدعلی یوسفی مدرس درس مردم‌شناسی دانشگاه علمی کاربردی کیش و مسئول برگزاری این نمایشگاه با اشاره به استقبال خوب دانشجویان برای برپایی نمایشگاه […]

نمایشگاه مردم‌شناسی و آثار فرهنگی اقوام ایرانی توسط دانشجویان رشته هتلداری دانشگاه علمی-کاربردی کیش با همکاری معاونت فرهنگی سازمان منطقه آزاد کیش و فرهنگسرای سنایی برگزار شد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، محمدعلی یوسفی مدرس درس مردم‌شناسی دانشگاه علمی کاربردی کیش و مسئول برگزاری این نمایشگاه با اشاره به استقبال خوب دانشجویان برای برپایی نمایشگاه افزود: به‌ منظور اعتلاء فرهنگ ایران زمین، از دانشجویان رشته هتلداری می‌خواهیم که کارهای فرهنگی، هنری، صنایع دستی و یا هر چیزی که نشان از فرهنگ و سنت ایران زمین دارد را در نمایشگاهی گرد هم آوردند و این برای چهارمین دوره هست که موفق به برپایی این نمایشگاه می‌شویم.

وی با اشاره به این‌ که حضور در این نمایشگاه به‌ عنوان یک کار عملی و بخشی از نمره درس مردم‌شناسی برای دانشجویان محسوب می‌شود، افزود: دانشجویان، وسایل گوناگون را از استان‌های مختلف به دانشگاه علمی کاربردی کیش آورده‌ و در معرض دید عموم قرار می‌دهند تا همه با صنایع‌دستی نقاط مختلف کشور آشنا ‌شوند.

گفتنی است، علاقمندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه تا روز پنجشنبه ۶دی صبح‌ها از ساعت ۹ الی ۱۴ و عصرها از ساعت ۱۷ الی ۲۱:۳۰ به فرهنگسرای سنایی مراجعه کنند.