مشاور رئیس‌جمهور اظهار داشت:

نیروی کار متخصص، یک سرمایه کلیدی است

مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: در کنار اعداد و ارقامی که به عنوان داشته‌ها و سرمایه‌ها عنوان می‌شود، نیروی انسانی متخصص از اهمیت بالایی برخوردار بوده و باعث افتخارکشور است.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، مرتضی بانک در نشست با مسئولان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و پتروشیمی جم افزود: در اختیار داشتن نیروی متخصص و مجرب در تمامی حوزه‌ها به ویژه در صنعت استراتژیک نفت، گاز و پتروشیمی به عنوان یک سرمایه کلیدی بسیار حائز اهمیت است.

او ضمن ابراز خرسندی از حضور در مجتمع عظیم جم، از این مجموعه به عنوان مجموعه‌ای ارزشمند متشکل از نیروی توانمند، متخصص و با تجربه در حوزه صنعت پتروشیمی کشور یاد کرد و گفت: عسلویه و منطقه پارس جنوبی تاثیر چشمگیری در اقتصاد ملی ایفا می‌کنند.

مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی یادآور شد: اقداماتی که در این محدوده انجام شده نه تنها در کشور، که در دیگر نقاط جهان نیز بی‌نظیر است و مدیران و مسئولان کشور باید توجه ویژه‌ای به این اقدامات داشته و قدردان زحمات کارکنان این خطه ارزش آفرین باشند.

محمد‌رضا سعیدی، مدیرعامل پتروشیمی جم در این نشست به ارائه گزارشی از روند فعالیت‌های این مجتمع عظیم پرداخت و مشاور رئیس‌جمهور و هیات همراه را در جریان دستاوردهای شرکت و پیشرفت پروژه‌های آن قرار داد.