معاون بهره‌برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی‌(ره) خبر داد:

«هما»، اولین پرواز در ترمینال-گالری سلام فرودگاه امام(ره)

معاون بهره‌برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی‌(ره) از انجام نخستین پرواز از ترمینال گالری سلام در اولین روز تیرماه خبر داد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، حسن خوشخو درخصوص آغاز پروازها از ترمینال-گالری سلام گفت: پس از افتتاح ترمینال گالری سلام توسط ریاست محترم جمهور، اول تیرماه رسما بهره‌برداری از این مجموعه آغاز شد.

وی افزود: بر اساس دستور مقام عالی وزارت راه و شهرسازی، نخستین پرواز از ترمینال گالری سلام توسط هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” به عنوان شرکت هواپیمایی حامل پرچم کشور، به مقصد دوبی انجام گرفت.

خوشخو گفت: برای این پرواز، برنامه‌ای ویژه توسط شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) تدارک دیده شده بود و علاوه بر اهدای گل به مسافران و کادر پرواز، پذیرایی صبحانه نیز از آن‌ها انجام شد.

وی با اشاره به ادامه روند انجام پروازها از ترمینال گالری سلام افزود: همکاری‌های بسیار خوبی بین نهادهای فعال در امر اعزام و پذیرش مسافران برای ادامه پروازهای این ترمینال صورت گرفته و براساس برنامه‌ریزی‌ها، پروازهای ترمینال گالری سلام به صورت منظم ادامه خواهد داشت.

معاون بهره‌برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی‌(ره) گفت: پروازهای ترمینال گالری سلام طبق زمانبندی‌های انجام شده صورت می‌گیرند و اطلاع‌رسانی درخصوص این پروازها از طریق رسانه‌ها و فضای مجازی انجام خواهد گرفت.