همزمان با سفر دکتر روحانی به استان هرمزگان،افتتاح ۱۵ پروژه با هزینه بیش از ۴ هزار میلیارد تومان

دکتر روحانی در فرودگاه بندرعباس و در جمع خبرنگاران: مردم استان هرمزگان همواره مدافعان خوب سرزمین ایران بوده اند رئیس جمهور به منظور دیدار و گفتگو با مردم و افتتاح چندین پروژه صنعتی و عمرانی دقایقی پیش وارد استان هرمزگان شد. به گزارش مناطق آزاد، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در بدو ورود به فرودگاه […]

دکتر روحانی در فرودگاه بندرعباس و در جمع خبرنگاران:

مردم استان هرمزگان همواره مدافعان خوب سرزمین ایران بوده اند

رئیس جمهور به منظور دیدار و گفتگو با مردم و افتتاح چندین پروژه صنعتی و عمرانی دقایقی پیش وارد استان هرمزگان شد.

به گزارش مناطق آزاد، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در بدو ورود به فرودگاه بین المللی بندرعباس مورد استقبال آیت الله غلامعلی نعیم آبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس، فریدون همتی استاندار و جمعی از مسئولان ارشد محلی قرار گرفت.

دکتر روحانی در فرودگاه بندر عباس و در گفتگو با خبرنگاران، ضمن ابراز خرسندی از سفر به استان هرمزگان و دیدار با مردم خونگرم و مرزدار این استان، گفت: خوشحالم امروز به عنوان سومین سفر استانی دولت دوازدهم ، در استان هرمزگان و در بندر عباس به عنوان یک بندر مهم و استراتژیک در جمهوری اسلامی ایران حضور دارم.

رئیس جمهور اظهار داشت: مردم استان هرمزگان همواره مدافعان خوب سرزمین ایران  بوده اند و در برابر استعمار مقابله کرده‌اند.

دکتر روحانی با بیان اینکه در این سفر ۱۵ طرح و پروژه مهم افتتاح و عملیات اجرایی ۱۵ طرح و پروژه دیگر نیز آغاز می‌شود، گفت: برای پروژه‌هایی که در این سفر افتتاح می‌شود بیش از ۴ هزار میلیارد تومان اعتبار هزینه شده و بیش از ۲ هزار میلیارد تومان اعتبار نیز برای پروژه‌هایی که عملیات اجرایی آنها آغاز می‌شود، در نظر گرفته شده است.

رئیس جمهور اظهار امیدواری کرد با افتتاح این طرح‌ها و پروژه‌ها شاهد آبادانی و توسعه بیش از پیش این استان باشیم.