وزیر راه و شهرسازی در دیدار با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم بیان کرد:

همیاری وزارت راه و شهرسازی در جهت توسعه راه‌های جزیره قشم

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در دیدار با حمیدرضا مومنی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، بر اهمیت توسعه راه‌های جزیره با کمک وزارت راه تاکید کرد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، در این دیدار همچنین در زمینه حل مشکلات حوزه حمل و نقل جزیره قشم مطالبی از سوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم مطرح شد که وزیر راه نسبت به حذف نقاط حادثه‌خیر، اصلاح هندسی معابر و روانسازی ترافیک در نقاط مختلف جزیره، راهکارهایی را ارائه کردند.

حمیدرضا مومنی همچنین با ارائه گزارشی از روند اجرا و پیشرفت پروژه‌های عمرانی در منطقه آزاد قشم، اظهار داشت که این جزیره از پتانسیل بالایی در حوزه‌های مختلف عمرانی برخوردار است.

تعیین تکلیف پروژه عظیم پل خلیج فارس موضوع دیگری بود که در این نشست مطرح شد و براساس درخواست وزیر راه و شهرسازی قرار شد راهکارهای برون‌رفت از مشکلات این پروژه در قالب گزارشی تهیه شود.

بهسازی و گسترش راه‌های ارتباطی قشم در سه حوزه هوایی، دریایی و زمینی هم از دیگر مسائل مطرح شده در این نشست بود و محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی دولت دوازدهم هم وعده حمایت و کمک این وزارتخانه برای توسعه راه‌های سطح جزیره قشم را ارائه کرد.

بنا به این گزارش، پیش‌بینی می‌شود با نگاه مثبت مسئولان دولت دوازدهم ازجمله وزیر راه و شهرسازی به مشکلات حوزه حمل و نقل، توسعه راه‌ها و همچنین تعیین تکلیف پروژه عظیم خلیج فارس در قشم، شاهد تحولات مثبتی در این حوزه‌ها باشیم.