پروژه‌های نوین ارتباطی در جزیره کیش اجرا می‌شود

مدیر مخابرات منطقه هرمزگان در نشست با مدیرعامل سازمان منطقه‌ آزاد کیش، آمادگی مخابرات در اجرای طرح‌های نوین این حوزه را در این جزیره اعلام و از توسعه بسترهای ارتباطی کیش خبر داد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، امیر یگانه در سفر کاری به جزیره کیش در دیدار با غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش ضمن ابلاغ پیام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیرعامل مخابرات ایران مبنی بر آمادگی در جهت اجرای پروژه‌های نوین ارتباطی در این جزیره، گفت: مخابرات منطقه هرمزگان مصمم به نقش‌آفرینی ویژه در اجرای طرح‌های توسعه‌ای در این حوزه است.

وی افزود: توسعه بسترهای ارتباطی و اطلاعاتی و بسترسازی برای اجرای فیبر نوری در جزیره ازجمله این برنامه‌ها است.

مدیر مخابرات منطقه هرمزگان تصریح کرد: در بحث‌های نوین مخابراتی نیز جزیره کیش می‌تواند پایلوت خوبی برای کل کشور باشد و لذا ما برنامه عملیاتی مخابرات منطقه هرمزگان را در این زمینه آماده کرده‌ایم تا بتوانیم با همکاری منطقه آزاد و مشارکت مردم آن را اجرا کنیم.

وی همچنین از نگاه ویژه مدیرعامل منطقه آزاد کیش در این زمینه به عنوان نقطه قوتی برای پیشبرد پروژه‌ها یاد کرد و گفت: خدمات نوین مخابراتی زمینه‌ساز ارتقای کیفیت زندگی مردم و فراهم‌کننده تجربه و دانش اجرای این خدمات در گستره هرمزگان خواهد بود.