پهلوگیری کشتی ۲۷.۵هزار تنی شکر خام هند در بندر چابهار

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه‌۱۱ سیستان و بلوچستان گفت: نخستین کشتی در سال جدید به نام «شیما نامی استار» از هندوستان با ظرفیت ۲۷هزار و ۵۰۰تن شکر خام در بندر چابهار پهلو گرفت. به گزارش اخبار آزاد مناطق، چابهار غلامعلی گنجعلی با اشاره به موقعیت راهبردی بندر چابهار اظهار داشت: این محموله به […]

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه‌۱۱ سیستان و بلوچستان گفت: نخستین کشتی در سال جدید به نام «شیما نامی استار» از هندوستان با ظرفیت ۲۷هزار و ۵۰۰تن شکر خام در بندر چابهار پهلو گرفت.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، چابهار غلامعلی گنجعلی با اشاره به موقعیت راهبردی بندر چابهار اظهار داشت: این محموله به منظور تامین نیاز کارخانجات قند و شکر داخل کشور وارد شده است.

وی بیان کرد: با توجه به نگاه ویژه دولت تدبیر و امید به محور شرق کشور خصوصا بندر چابهار و در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، این بندر می‌تواند نفش موثری در تامین کالاهای اساسی و ضروری مورد نیاز کشور ایفا کند.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه‌۱۱ سیستان و بلوچستان بیان کرد: اختصاص کشتی به بندر چابهار می‌تواند زمینه بهره‌برداری از مزایای جغرافیایی مناسب و نقش بسزا و راهبردی این بندر در توسعه و رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در استان را فراهم کند.