پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت روز خبرنگار

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در پیامی به مناسبت هفدهم مردادماه روز خبرنگار، این روز را به تمامی خبرنگاران و اصحاب رسانه تبریک گفت.

حمیدرضا مومنی با صدور پیامی به‌ مناسبت روز خبرنگار، فرا رسیدن ۱۷مرداد را به فعالان عرصه خبر و رسانه تبریک گفت.

متن کامل پیام رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

تقدیم به نویسندگان توانای حوزه اطلاع‌رسانی

“حق را بگو و در راه خدا از ملامت هیچ ملامت‌گری نهراس.”

پیامبر اکرم (ص)

 

روز خبرنگار همواره یادآور قلم‌هایی است که در راه حقیقت‌جویی و حقیقت‌پویی هیچ هراسی به دل راه نمی‌دهند و با همتی افزون در راستای بالا بردن سطح آگاهی جامعه در تلاشند.

خبرنگاران، همواره پرچم دار لحظات سرنوشت‌ساز ایران اسلامی بوده‌اند و با قلم بصیرت‌آفرین خود در راه تحقق آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کوشیده‌اند.

نقش تاثیرگذار خبرنگاران جزیره قشم به عنوان رکن چهارم دموکراسی و شفافیت در شناساندن ظرفیت‌های ارزشمند جزیره به عنوان یکی از کلیدی‌ترین مناطق تجاری، اقتصادی، گردشگری و صنعتی کشور بر همگان نمایان است و بی‌شک، قلم توانمند شما اصحاب رسانه در معرفی هر چه وسیع‌تر و دقیق‌تر قشم و تبدیل آن به مرکزی برای جذب سرمایه‌گذاران و گردشگران بسیار کارآمد است.

درود بر شما که با انصاف هرچه بیشتر از جان مایه گذاشته و در عرصه اطلاع‌رسانی و خبر موجبات تحقق سیاست‌های ترقی جزیره و مردم آن را فراهم می‌کنید.

روز خبرنگار، یاد بودی از خاطره شهید محمود صارمی خبرنگار پرتوان خبرگزاری ایرنا به همراه هشت تن از دیپلمات‌های کشورمان است که در مسیر نشر حقایق از جان مایه گذاشتند و نمادی برای احترام به حقوق ملتی است که دسترسی به اطلاعات صحیح و مبتنی بر حقایق را حق خود دانسته و آن را حتی به قیمت ارزشمندترین داشته خود، گرامی می‌دارند.

این روز شکوهمند را به همه خبرنگاران، نویسندگان، روزنامه‌نگاران و صاحبان اندیشه و قلم در عرصه اطلاع‌رسانی تبریک و تهنیت گفته، دست همه اصحاب قلم را برای ادامه تعاملات و همکاری‌های سازنده به گرمی می‌فشارم.

 

حمیدرضا مومنی

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم